Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweska gazeta o polskim wandalu. Tak psuje się opinia o Polakach. Zakończenie szokuje [VIDEO] - Norwegia

Czytali temat:
Marek Sz M N Tomasz Szymanski Wieslaw Ozog boj fra oszlo Mulins sweet man Aneta Katarzyna Łukasz Ch Pl patrPl krakusik Maria Dudek G@briel (1191 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
to ,ze norweski brukowiec publikuje artykul komentujacy zachowanie jakiegos tam wandala w Polsce to jakas kpina!widocznie bardzo zalezalo norweskiemu pseudodziennikarzynie na zepsuciu wizerunku Polakow i dowartosciowaniu sie(moze Polka mu nie dala?).przeciez idac tym tropem dlaczego nie powrzucac na YT filmikow z zachowania norweskich nastolatkow,czy tez Norwegow ktorzy w Polsce ,czy tez u siebie chleja i robia awantury???dlaczego by nie zrobic takiej samej akcji i nagrac zachowanie tych "kulturalnych" wikingow gdy sobie choc troszke popija???a no moze dlatego ,ze okazaloby sie iz sa niewiele lepsi!?a moze dlatego ,ze poprawnosc polityczna tego zabrania?? swoja droga to Polakom kultury nie brakuje i zawsze widze to zdziwienie w oczach Norwezek gdy je puszczam przodem przy drzwiach.niemozliwe!!ja???taki wandal ze wschodniej Europy???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 62  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MiloszStolarz)
Wiking
"swoja droga to Polakom kultury nie brakuje i zawsze widze to zdziwienie w oczach Norwezek gdy je puszczam przodem przy drzwiach.niemozliwe!!ja???taki wandal ze wschodniej Europy???"

- ty zdajesz sobie sprawę, że takie zachowanie jest niezgodne ze skandynawską kulturą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(PIOTYR)
Wiking
Ten mlody czlowiek jest chory psychicznie ,uciekl ze szpitala psychiatrycznego .Informacja o calym zdarzeniu jest na polskim portalu informacyjnym .Widac jakis dziennikarzyna chcial narobic sensacji jacy to polacy sa dzicy ....nawet pewnie trzeba sie nas bac ......poziom wiarygodnosci dziennikarskiej zenujacy ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Pl patrPl
(Pl patrPl)
Nowicjusz
MiloszStolarz napisał:
"swoja droga to Polakom kultury nie brakuje i zawsze widze to zdziwienie w oczach Norwezek gdy je puszczam przodem przy drzwiach.niemozliwe!!ja???taki wandal ze wschodniej Europy???"
- ty zdajesz sobie sprawę, że takie zachowanie jest niezgodne ze skandynawską kulturą?

A norweskie dziewczyny i kobiety sikajace na ulicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
Ale ten drugi co go chciał powstrzymać to tez typisk pollak.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz18
(Łukasz18)
Wiking
Nie mieli jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Zobaczcie wiaty autobusowe po weekendzie w Bergen. U mnie na Klaktveit brakuje szyby po weekendzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
a kiedy będą filmiki typisk norweg hehe,najlepiej z piątku lub soboty ewentualnie z Tajlandii lub Brazylia a tam zabawy z paniami które maja siusiaki itd ,no jeszcze Hiszpania ,Grecja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Artur Adam
(Artur111)
Wiking
Norwedzy tak pokazują chętnie Polaków którzy cos tam zrobią. A niech pochwala się statystyka narkomanów Norwegów w Norwegii. Oslo to mekka heroiniarzy,są w czołówce europejskiej. No ale o tym się nie mówi bo to dotyczy Norwegów przecież!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 47  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok