Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweżka uciekła do Polski przed Barnevernet. Nowe fakty - Norwegia

Czytali temat:
M N Irek K R 1234 Aneta Polak Ewa Adam boj fra oszlo ja ja ala3 Łukasz Ch Ikett Personalpartner Pl patrPl krakusik (762 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweżka uciekła do Polski przed Barnevernet. Nowe fakty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
chaotyczny styl życia”, „przewlekłe zmęczenie” i nadużywanie paracetamolu. Powinni jeszcze dołożyć że za często zamyka i otwiera oczy oraz oddycha przez nos a nie usta. Nie wiem jakie osoby pracują w tym barnevarnet ale chyba większość to psychopaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 77  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GUEST .
(GUEST)
Wiking
Dobrze powiedziane, psychopaci!!! Wychodzi na to ze, aby barnevernet utrzymało statystyki musi odebrać określoną ilość dzieci i jak już znajdą ofiare to zrobią wszystko co w ich mocy aby to zrobić!!!

Wszystkim pracownikom w barnevernet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GUEST .
(GUEST)
Wiking
Wszystkim pracownikom barnevernet 3 x środkowy palec miało być, ale admin usunął
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
W działaności Barnevernet dominuje poczucie bezdyskusyjnej racji. Osoby odpowiedzialne za ta instytucje pozostają głuche na fale protestów w wielu europejskich krajach. Sytuacja kiedy urząd państwowy przywłaszcza sobie prawo do nieomylności jest niebezpieczna i prowadzi do dramatycznych skojarzeń z państw totalitarnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
BV jest kolejnym powodem dlaczego omijac Norwegie. Zarob swoje i wyjedz.

Swoja droga z czego bedzie sie utrzymywala ta Norwezka w Polsce. Mam nadzieje, ze nie na koszt podatnikow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
POLSKA POWINNA DOŁOŻYĆ WSZELKICH STARAŃ BY ZAPEWNIĆ DZIECKU I MATCE NIEZBĘDNEJ OPIEKI W NASZYM KRAJU. A TAKŻE INNYM DZIECIOM I MATKOM KTÓRE ŻYJĄ W TYM CHORYM KRAJU
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
@Guest "Admin" nie usunął Ale następnym razem będzie mieć na uwadze. Pozdrawiamy serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GUEST .
(GUEST)
Redaktor
A to ciekawe bardzo, pojawia się i znika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok