Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Minister proponuje... zatrzymanie na "dwa cztery" na granicy - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Minister proponuje... zatrzymanie na "dwa cztery" na granicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Jestem jak najbardziej za.
Osoba ktora nie potrafi podac celu przyjazdu do jakiegokolwiek kraju powinna sie liczyc z tym ze sluzby beda ja sprawdzac i moga nie wydac zgody na wjazd. Zupelnie normalne i zrozumiale.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ikomikix
(Ikomikix)
Wiking
Turystyczne! I co wy na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Ikomikix napisał:
Turystyczne! I co wy na to?
Turystycznie, to musisz miec z soba odpowiednia ilisc kasy + hotel chociazby na pierwsza noc.
Tu chodzi o zatrzymanie ludzi, co przyjezdzaja do Norwegii bez grosza i znajomych, czy rodziny, u ktorych moga sie zatrzymac i dostac cos zjesc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolskaKrew i
(PolskaKrew)
Wiking
głupie norki! nie prościej wyjść ze strefy schengen otoczyć kraj drutami kolczastymi i sprawdzać każdego?
w "demokratycznej" europie tzw ue lub strefa shengen mogę podróżować z dokumentem tożsamości tam gdzie mnie nogi poniosą i nie muszę się tłumaczyć gdzie i do kogo jadę.
A Turysta musi mieć znajomych w danym kraju żeby go odwiedzać? albo zapewniony hotel? W namiocie spać nie można i zjeść złowioną rybkę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok