Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oslo chce być jak Bergen: wprowadzi wyższe bompenger, żeby zmniejszyć korki - Norwegia

Czytali temat:
Przemek Jesiotr krzysztof kowal Kasia K Sylwester O ja ja Krzysztof kacik natalia MojaNorwegia Maciejb1 Łukasz Ch Asia Nowakowska CYPIS7 (995 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Oslo chce być jak Bergen: wprowadzi wyższe bompenger, żeby zmniejszyć korki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(taniebramki)
Wiking
Powinni podniesc cene na bramkach do 10000 lub lepiej do 100000 i korkow nie bedzie wogole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamlove Hen
(Adamlove)
Wiking
Tu nie trzeba podnosic kwoty za bramki wystarczy polowie Norwegom zabrac prawo jazdy za robienie korkow sami oni robia te korki jezdza jak maslaki jeszcze jak deszcz spadnie lub snieg to juz sa posrani albo zobacza niebieskiego koguta to juz pampers
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
W stolicy nad tym projektem pracuja juz od dwoch lat i nazywa sie on - Oslopakke 3. Zostal zatwierdzony na wiosne 2017. LOL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
BArt76
(BArt76)
Wiking
Zajexiscie, głupia wymówka żeby doić ludzi przecież nie okłamujmy się zmniejszenie ruchu oznacza zmniejszenie kasy w kasie miasta co chyba nie jest im na rękę. Ewidentne idzie tu o wyciągnięcie z ludzi większej kasy nic innego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
@Stefan Skogmann Proszę czytać ze zrozumieniem. Projekt zatwierdzono, ale wyższe opłaty w ramach Oslopakke 3 wejdą w życie w październiku, a nowe bramki powstaną do końca 2019 roku. Pozdrawiamy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Redaktor
Bo ja kutwa dla przyjemności w tych korkach pewnie stoję. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyjeżdża w miasto w godzinach szczytu jeśli nie musi. To tylko kolejny podatek od ludzi pracujących i muszących dojeżdżać do pracy żeby utrzymywać tych, którym do pracy chodzić się nie chce. I co dają w zamian? Nic. Komunikacja wcale się nie polepsza, zaczynam pracę o 6:00, nawet gdybym chciał dojechać do Oslo to nie mam jak bo rano nic nie jeździ, nawet gdybym chciał podjechać pod Oslo,zostawić auto przed bramką i wjechać do miasta komunikacją to nie mogę, bo ani nie ma parkingu ani nic nie jeździ. Więc będę jechał bo muszę, będę płacił bo muszę, i będę komentował to pie...ie o ekologii i "przyjaznym mieście" bo tak mnie ściska, że też muszę.

Gdyby faktycznie chcieli zredukować zanieczyszczenie i korki, wystarczyłoby wybudować obwodnicę Oslo, ale na tym się przecież nie zarobi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
CYPIS7
(CYPIS7)
Redaktor
piotrlove napisał:
Tu nie trzeba podnosic kwoty za bramki wystarczy polowie Norwegom zabrac prawo jazdy za robienie korkow sami oni robia te korki jezdza jak maslaki jeszcze jak deszcz spadnie lub snieg to juz sa posrani albo zobacza niebieskiego koguta to juz pampers
jeszcze niech im wiecej rond zbuduja szczegolnie takich z dwoma pasami wtedy napewno korki sie powieksza
Norweskie ofiary nie umieja przeciez jezdzic ajak sie matol na pseudo autostradzie miedzy stavanger a sandnes przylepi do lewego pasa to tak jedzie przez 15 km .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
napisał:
piotrlove napisał:
Tu nie trzeba podnosic kwoty za bramki wystarczy polowie Norwegom zabrac prawo jazdy za robienie korkow sami oni robia te korki jezdza jak maslaki jeszcze jak deszcz spadnie lub snieg to juz sa posrani albo zobacza niebieskiego koguta to juz pampers
jeszcze niech im wiecej rond zbuduja szczegolnie takich z dwoma pasami wtedy napewno korki sie powieksza
Norweskie ofiary nie umieja przeciez jezdzic ajak sie matol na pseudo autostradzie miedzy stavanger a sandnes przylepi do lewego pasa to tak jedzie przez 15 km .
60km/h
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
BArt76
(BArt76)
Redaktor
Już jest drogo a jeszcze podnoszą niech zrobią odrazy po 100NOK na rok będzie z głowy z podwyżkami paranoja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok