Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Mało trochę napisz do związków zawodowych to przynajmniej minimalną płace dostaniesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Hej dawno nie pisałeś już myślałem że zapomniałeś o mnie i tak trochę się stęskniłem miło mi że martwisz się o moją wątrobę bardziej niż ja sam, ale zapewniam cie że mój lekarz na staniej wizycie powiedział mi że jeszcze marskość wątroby mi nie grozi bo przestałem pić tyle co ty i z moja wątroba jest znacznie lepiej spróbuj sam to pomaga. A na twoje problem ze wzrokiem jak mogę ci doradzić przestań chlać wódkę z przemytu bo nie wiadomo gdzie to pędzone było, przy twoim statucie społecznym i zarobkach kupuj w Vinmnoplou. Albo odwiedzi okulistę bo może masz jakąś wadę wzroku, a twój pracodawca o tym wie ???. Nerwowy coś ostatnio jesteś chyba nie było kielicha z rana, napij się lepiej mocnej kawy zapal fajkę na świeżym powietrzu i bież przykład z Norwegów naucz się od nich panować nad emocjami, przestań się tak spinać weekend się zbliża niech moc będzie z tobą Panie inżynierze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Ole_Nordmann po pierwsze to chyba ty nie rozumiesz niczego i masz problem z czytanie tekstu ze zrozumieniem szkoła podstawowa się kłania Napisałem chyba jasno w moim poście że należę do związków solidaretnorge i płacę składkę stała co miesiąc 100 NOK tu nie ma ubezpieczenia, składka jest stała i nie zależna od dochodów . Ja też należałem do tego śmiesznego branżowego związku felesforbute przez parę ładnych lat po za krojenie mnie co miesiąc z kasy nie zrobili nigdy nic, a te ich ubezpieczenie to o kant ch...j można robić . Oki nie jestem materialistą mogę zapłacić 100 lub nawet i 600 to nie problem dla mnie. Pytam tylko za co ??? za darmo, a twój pracodawca płacić tobie za darmo bo mi nie. Dlatego ja zarzucam związkom brak skuteczność i lekceważące podejście do problemów swoich członków. Niech się wezmą do roboty i zaczną robić to po co są stworzone. Jeśli masz inne zdanie oki masz do tego prawo żyjemy w wolnej Europie, ale ja nie muszę się z nim zgadzać. Skoro uważasz że związki są oki to odpowiedz mi na proste pytanie co te związki zrobiły konkretnie co one zrobiły o to jest pytanie ???? napisz na forum co te związki zrobiły dla ciebie bo dla mnie do tej pory nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Ole_Nordmann oświeć nas co związki zawodowe zrobiły do tej pory dla nas, po za tym że krojom nas na kasę co miesiąc, napisz o tym na forum bo może moje wiadomości są nie aktualne. Ktoś pisał o jakieś czas temu o stawce minimalnej?? ze podobno związki coś takiego załatwiły?? dla kogo to załatwili?? i kiedy to było bo nie przypominam sobie takiego zdarzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Polski Wiking
(Polski Wiking)
Wiking
Witam serdecznie kolego Olo Nordmman mam prośbę czy mógłbyś jeszcze raz napisać ten adres do tych młodych prawników. Bo ktoś zgłosił ten post i go usunęli a ja niezdążeniem zapisać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Lord_Wader.
(Lord_Wader.)
Wiking
Nie ja po usuwałem te wpisy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Lord_Wader.
(Lord_Wader.)
Wiking
Oki zdążyłem zapisać zanim znowu zniknie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Lord_Wader. napisał:
Oki zdążyłem zapisać zanim znowu zniknie.
To było pewne że Lord Wader i Polski Wiking to jedna osoba.
Pewnie dlatego zniknęły nasze posty w tym również moje. Ciekawe jak zareagują na dalsze popisy w/w osobnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Lord_Wader.
(Lord_Wader.)
Wiking
Przepraszam cię Joanna ale nie porównuj mnie z Polskim Wikingiem ja nie jestem taki jak on, znam go i to dobrze bo to mój współkreator i często korzysta z mojego laptopa. Nie raz bywa że wypisuje różne dziwne rzeczy jest dorosły, a ja nie jestem jego ojcem nie mam prawa nadzorować tego co piszę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Lord_Wader.
(Lord_Wader.)
Wiking
Znowu twoja ocena ludzi jest błędna. Ja nie miałem nic wspólnego z usunięciem tych postów, ponieważ nie było tam nic co mogło mi zaszkodzić czy uwłaczało mojej godności, a ja się nie obrażam z powodu krytyki. Nie wiem kto to zrobił ale ta sama osoba zablokował też moje konto wcześniej logowałem się jako Lodr_Wiking, a teraz Lord_Wiking. z kropką. Najwidoczniej komuś przeszkadzała nasza wymiana poglądów może była zbyt krytyczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok