Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Ty pseudo inżynierku z skąd u ciebie takie brzydkie słowa brałeś korepetycje ostatnio. Masz teksty jak te dzieci co pod moim balkonem się bawią. No postaraj się bardziej kogoś z takim tytułem jak ty stać na coś więcej CHYBA ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Ludzi tak ale ty sentex buraku ze wsi nie klasyfikujesz się nawet do takiej kategorii. Jak zarabiasz 10000 tys Nok w Norwegii to czas wracać do Polski. Rolnik w Polsce z dopłatami z unii wyciągnie więcej teraz. Przemyśl to jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Toll napisał:
Związki zawodowe nie pomagają Polakom. Jak robi się jakiś problem to odwracają się plecami od nas i stoją murem za pracodawca (nie chcą się spotkać, porozmawiać a o darmowej pomocy prawnej można zapomnieć) WIEC PO CO NABIJAĆ IM KIESZENIE. Norweg pójdzie to dostaje wszystko. Wiec jeśli nie jesteś Czarny, Ciapaty, albo Norwegiem to jesteś JANUSZKIEM jak WSZYSCY. Ludzie płaca na związki i czuja się bezpieczniej DO PIERWSZEGO PROBLEMU:!!! Podzwońcie sobie po Kancelariach Prawniczych (Polskich w Norwegii) powiedzcie ze macie problem i tamci odmówili pomocy usłyszycie ZE TO NORMALNE! ))

Fajne to Polacy sa zli na zwiazki zawodowe bo im zalatwily place minimalna. To sprawia ze nie moga legalnie pracowac za 50 nkr, a chetnie by to robili, zeby wywalic innych. Rozumiem te genetycznie uwarunkowana zlosc
Czas pracy, umowy, nadgodziny itd......... to tez bzdury nikomu nie potrzebne. Po co to skoro mozna zapieprzac 14 godz. na dobe za psie pieniadze. Tak jestesmy przyzwyczajeni i tak ma byc ! Pieprzone zwiazki nic nam nie pomagaja. Zlikwidowac to swinstwo !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Gówno prawda że związki cokolwiek załatwiły nadal jest na rynku dużo firm, które mają te twoje związki w dupie i płacą dużo poniżej minimalnej i co na to twoje związki??? zaktualizuj dane koleś bo już nikt nie pracuje w Norwegii 14 godzin na dobę, ani nie zarabia 50 Nok na godzinę. Z którego roku masz ten dane 2006 ??? Teraz w Norwegii pracują ludzie cywilizowani max 54 tygodniowo, chyba że masz rotację to 60 max. Co te związki pomogły ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
A co ma ich całować po rekach za co pytam za co ??? Nie wiem kolego jakie ty masz plany z wiązane z Norwegią ale są ludzie, którzy przybyli tu zarabiać pieniądze, a nie układać sobie życie dlatego pracują w nadgodzinach. Wiec nie obrażaj ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Sentex w nawiązaniu do Parówy spróbuj tej Narewskiej z Remy czy kiwi z wyglądu i smaku całkiem podobna do ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Lord_Wader napisał:
Gówno prawda że związki cokolwiek załatwiły nadal jest na rynku dużo firm, które mają te twoje związki w dupie i płacą dużo poniżej minimalnej i co na to twoje związki??? zaktualizuj dane koleś bo już nikt nie pracuje w Norwegii 14 godzin na dobę, ani nie zarabia 50 Nok na godzinę. Z którego roku masz ten dane 2006 ??? Teraz w Norwegii pracują ludzie cywilizowani max 54 tygodniowo, chyba że masz rotację to 60 max. Co te związki pomogły ????

Sie juz tak nie denerwuj Wszyscy zdaja sobie sprawe ze twoje zdanie jest jedynie sluszne !!!! Ja sobie tak tylko pieprze ale w gruncie rzeczy przyznaje ci 100% we wszystkim co piszesz Twoje argumenty to przeciez prawdziwe perly, wobec braku im podobnych. Podziwiam twoja nieomylnosc jak nikt tutaj inny !
" Ze spuszczona glowa, powoli,
Wraca Janusz z norweskiej niewoli"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Super że ci humor dopisuje lubię wesołych ludzi dla odmiany sporo ostanio emocji na tym forum, powiedział bym ze urzekła mnie twoja historia. Rozumiem że to co opisujesz w swoich postach to twoje osobiste doświadczenia w tym kraju i znasz to z autopsji to szacun stary nie jak to mówią moc będzie z tobą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Dla delikatnego sprostowania nie ma na imię Janusz nawet na drugie i nie wiem jak ty ale ja nie czuję się w Norwegii niewolnikiem lub zniewolony nie wiem z skąd taka sugestia z twojej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
[quote]Lord_Wader napisał:
100nok na związki płaciłeś adekwatne do twoich zarobkow parowo jedna !!!pewnie zarabiasz 10000tys na miesiac operator powierzchni płaskich albo władca mopa i wiadra z woda
Widze ze rybka o imieniu Lump Wader pływa na samym dnie a ludzi poucza !!


O laboga! Ja tobym chcial zarabiac 10.000 tys kr w miesiac.
Ale na mojej norweskiej wsi to jedynie mozliwe jest okolo 900 tys w rok.
Oj...bidny jam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok