Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jesteś elektrykiem i starasz się o uprawnienia DSB? Poczekasz nawet cztery miesiące - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Zygrytt_Gotfrytt)
Wiking
Aplikację na uprawnienia DSB wysłałem w lutym 2016 roku. W Norwegii rozpoczęli rozpatrywać moją aplikację w kwietniu 2016 roku, we wrześniu i listopadzie 2016 uzupełniałem dokumenty, ponieważ zostałem poproszony o uzupełnienie. I wreszcie, w styczniu 2017 roku, po powrocie z Sylwestra wyciągnąłem ze skrzynki pocztowej upragniony dokument. Długo to trwało, za tłumaczenie przysięgłe, po angielsku, zapłaciłem około 2 000 zł, ale warto było, ponieważ perspektywy uzyskania pracy z uprawnieniami DSB są znacznie lepsze. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej19903
(Andrzej19903)
Wiking
Mam pytanie w jaki sposób mam potwierdzić doświadczenie zawodowe w przypadku gdy prowadzę działalność gospodarczą i zajmuję się wykonywaniem instalacji elektrycznych oraz projektowaniem takich instalacji? Jest jakaś opłata za wydanie uprawnień DSB?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -131  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mateusz25)
Wiking
Witam, chciałbym wyrobić sobie DSB, ale mam parę pytań.
1. Dokumenty które mam przetłumaczy to maja być orginały czy odpisy?
2. Kopie orginałów , trzeba iść do szkoły i poprosiać o odpis itd z dyplomem czy matura? Czy wystarczy kserokopia?
3. Rozumiem że to wszystko wysłać w formie skanu?

pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mateusz25)
Wiking
Czy poprostu mam wziąć papiery iść do tłumacza, zrobić skany i kserokopie i wysłać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(LM7805)
Wiking
Czy ktoś pracuje jak ten na zdjeciu i mógłby opisać swoje "wrażenia"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(dchlechowicz)
Wiking
Na jaki adres trzeba wysłać dokumenty do Norwegi aby otrzymać DSB
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
A.Andrzejewska
(A.Andrzejewska)
Wiking
Mam kontakt do stoczni, która nie wymaga od elektryków DSB. Napiszcie jeżeli jestescie zainteresowani pracą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Rafał Sturomski)
Wiking
jestem zainteresowany a język? 788671640
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(andru13)
Wiking
ja jestem zaineteresowany , proszę o kontakt do tej stoczni moj email: acolor1@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok