Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
" Jabin Hazo
22 godzin temu

qantan napisał:
" jolanta nilsen 6 minut temu wlasnie ze nie ja jestem ciekawa co sie wydzrzylo jakos Tuskowi nie ufam i wrecz odwrotnie na posmiewisko nas wytawilo PO i ich dochodzenie." na jeszcze większe pośmielisko wystawiła Polaków komisja Macierewicza i cała ta ekshumacja i ponowne badania
Krzysiu, a ty kotku na co sie wystawiasz piszac o ponownych badaniach?
O jakich ponownych badaniach piszesz?
Kto i kiedy przeprowadzil sekcje zwlok ofiar katastrofy w Polsce?
Podziel sie z nami ta wiedza krzysiu,jesli cokolwiek wiesz na ten temat.
A jesli tych sekcji nie bylo wczesniej to po prostu nie wystawiaj sie na posmiewisko - Krzysiu.
"

a czy ja napisałem że sekcja zwłok była już przeprowadzana na terenie Polski??..opanuj się troszeczkę kobieto czy tam facecie a może po prostu bez płóciowy osobniku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
jak naraze to ustalono że faktycznie to były prezydent wraz z małżonką i obydwoje zmarli w wyniku odniesionych rozległych obrażeń w wyniku katastrofy komunikacyjnej a ja głópi myślałem że się zadławili orenżadą na pokładzie samolotu :-?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
napisał:
Afteposten ma korzenie prawicowe! Irytuje mnie to ze nagle pol swiata jest przeciwko \"PiS\" a najbardziej to juz mnie wkurw.....a uzywanie wyrazenia\"antypolskie\" UUff!!

sorry zapomnialem uzyc cytatu
tyczylo sie tego postu
"Artykuł w Aftenposten to kopia narracji PO w RP. Jako źródło informacyjne wykorzystany jest Newsweek Lisa i pisma niemieckie. Te ostatnie pełne dzikiej propagandy antypolskiej. Niechęć polityków norweskich do rządzących w RP jest wyraźna i realizowana poprzez ich "agencję informacyjną".

Niemcy zaś czerpia informacje od michnika,wróć szechtera!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
qantan napisał:
" jolanta nilsen 6 minut temu wlasnie ze nie ja jestem ciekawa co sie wydzrzylo jakos Tuskowi nie ufam i wrecz odwrotnie na posmiewisko nas wytawilo PO i ich dochodzenie." na jeszcze większe pośmielisko wystawiła Polaków komisja Macierewicza i cała ta ekshumacja i ponowne badania

Cala ta ekshumacja to posmiewisko?

Ekshumacja ciała złożonego w grobie Piotra Nurowskiego wykazała, że pochowano tam szczątki innej ofiary katastrofy smoleńskiej, a nie prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego – wynika z nieoficjalnych informacji portalu wpolityce.pl. Jak dowiaduje się portal niezalezna.pl w grobie Nurowskiego znajdowało się ciało innego mężczyzny. Nawet po sześciu latach widać, że ciała ofiar były w Rosji bezczeszczone.

niezalezna.pl/90413-sa-wyniki-ekshumacji...pochowano-inna-osobe
Krzysiu ,byles dosyc aktywny w tym temacie -wez no chlopie ,swoim zwyczajem, wklej swoje madre przemyslenia,najlepiej cos o posmiewisku.
Nie czekaj na artykuly na ten temat w Aftenposten "lub innych czasopismach",bo sie ich po prostu nie doczekasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Ten komunistyczno-faszystowski rzad w Polsce dzis posunie sie do kazdego klamstwa, zeby utrzymac sie choc pare jeszcze dni przy wladzy. Oczywiscie ma swoich poplecznikow i pieski w formie.....Siwaka w stylu jebina i innych. To normalne. Komunisci mieli Siwaka i Piotrowicza, faszysci mieli papierza itd, itd. I tak juz jest, ale nie bedzie dlugo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Panowie,przy katastrofie drogowej gdy są ofiary śmiertelne,przeprowadza się dokładniejsze śledztwo.
W przypadku zamachu smoleńskiego nie było żadnego śledztwa,powielano brednie anodiny!To samo z sekcjami zwłok ofiar,sowieci nic nie robili poza tym że bezcześcili ciała ofiar!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
[quote]Karlik napisał:

zapomniałeś dodać ze w Polskiej historii mieliśmy Shoguna alias Komorowskiego i tuska który zastał Polskę murowana a zostawil sprzedana i teraz z banda poplecznikow w stylu Bienkowskiej smieja sie z brukseli, aa jeszcze jedno pamietacie pana Nowaka alias zegarek ktory korumpowal urzednikow państwowych jakos nie siedzi w Polskim wiezieiu znalazl posadke na Ukrainie ma przecież popleczników lewaków oni go skrzywdzić nie pozwolą....
To byl taki fajny rzad PO w stylu sowy i przyjaciol

Nie opowiadaj bajek,bo zadna lewicowa partia w Polsce nigdy nie popierala PO ani tymbardziej chronila jej dzialaczy,wrecz odwrotnie PO i PiS bez siebie by nie mogly istniec.Jesli jeden drugiego oskarza to czemu zaden z nich nie oglada swiata zza krat?Prawiczki same w koncu sie wykoncza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Jak czytam wypowiedzi o Smolensku to szok.
Co nie wiecie ze przemowa Komorowskiego byla napisana dien przed wypadkiem.pokazane bylo w necie,szkoda ze nie skopiowalam ale szukajcie to znajdziecie.
Sluchaliscie wypowiedzi pilota z wczesniejszego samolotu co wyladowal 15 min. wczesniej, stracil prace belki z muduru i prawo do latania.Hmury nad Smolenskiem ? Dlaczego hmura z Czarnobylu idaca na Moskwe przwszla do europy. Dokument w nocy wywiad z starym ruskim pulkownikiem co ma jusz wszystko w du.. bo i tak malo zycia zostalo i mowi wkoncu prawde.
Ogladajcie dokumenty pewnie tez sa klamstwa bo nikomu nie mozna ufac nawet mezowi w 100% Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok