Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
sandkar
(sandkar)
Wiking
Jak w ogóle można brać pod uwagę jakikolwiek zamach, gdy był to tylko i wyłącznie nieszczęśliwy wypadek!!! Fakt, na pokładzie znalazły się same ważne osoby, ale czyja to była wina? Prezydenta i jego kancelarii, że w ogóle wpadła na pomysł zorganizowania takiego lotu- tylko politycy-głupcy wsiadają do samolotu nie biorąc pod uwagę konsekwencji dla państwa, w razie katastrofy. A PiS oczywiście, że będzie się doszukiwał spisku, zamachu, zmowy itd., bo takiej głupoty nie da się wytłumaczyć i chce zamaskować rzeczywistość. Trudno, za błędy niekiedy ponosi się nawet cenę życia :/ a co z tymi, co żyją w państwie polskim? Wieczne użalanie się nad Smoleńskiem, fatalne stosunki zagraniczne, nie tylko z Rosją, ale i z Unią Europejską- Polska jest sama jak palec na arenie międzynarodowej, a Chinami nie jest, więc można się tylko bać!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(KaCeTeeL)
Wiking
Jejku dajmy sobie spokój, wiadomo, że zawiodła durna duma prezydenta, który nie chciał się spóźnić bo nie wypada i ponaglił lądowanie bez zgody na bezpieczniejszą propozycję ze strony rosyjskiej na ladowanie na innym lotnisku gdzie byloy odpowiednie warunki. Gdyby miała być wina Rosji to do katastrofy by doszło na tym drugim lotnisku. Poza tym na nagraniu piloci mówią, że nie dadzą rady wylądować. No i dlaczego 3 sekundy przed katastrofą pilot mówi "o Ku...wa" ? Dostał wiadomość, że będzie wybuch? To był nnieszczęśliwy wypadek do którego PiS owcom siecko sie przyznać bo był wynikiem skrajnej głupoty. Ogólnie nie bylem zwolennikiem Lecha K., ale w jakis sposób go szanowałem, jednak coś miał w głowie w przeciwieństwie do swojego brata, który nie ma rodziny, nigdy nie zamoczył, nie zna siły miłości i żyje nienawiścią. Współczuje mu bo tyle mi zostaje. Szkoda, że cierpi cały naród i urojiny patriotyzm wystawia nasz kraj na pośmiewisko w czasach gdy akurat tego najmniej nam potrzeba. To jest mój pierwszy post w tej sprawie bo latami staraelm sie nie hejtować ani nie wtrącać w temat i nie brac udziału w tej gównoburzy, no ale tez mam prawo do głosu. Mozna mnei hejtować, ale proszę jesli ktoś chce mnie zwyzywać to neich to zrobi w 4 oczy, a nie tutaj. Ja szanuje obydwie strony i prosze o to samo. Nikogo postem nie chcialem urazić, wyrażam swoje poglądy, do czego mam prawo i jeszcze raz wspomnę, że nie chcę nikogo urażać bo pewnie przeciwnicy w tym poście dostrzegą to co chcą i mimo, że mnie osobićie nie znaja to pewnie by mnei zjedli. Szacunku troszkę wobec nas samych rodacy i prosze nie oceniajmy patriotyzmu drugich osób tylko ze względu na to, że akurat są zmuszeni pracować za granicą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jolanta nilsen
(jolanta nilsen)
Wiking
wlasnie ze nie ja jestem ciekawa co sie wydzrzylo jakos Tuskowi nie ufam i wrecz odwrotnie na posmiewisko nas wytawilo PO i ich dochodzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
" jolanta nilsen 6 minut temu wlasnie ze nie ja jestem ciekawa co sie wydzrzylo jakos Tuskowi nie ufam i wrecz odwrotnie na posmiewisko nas wytawilo PO i ich dochodzenie." na jeszcze większe pośmielisko wystawiła Polaków komisja Macierewicza i cała ta ekshumacja i ponowne badania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Jak widzę jest wielu zwolenników pancernej brzozy,heheh!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
qantan napisał:
" jolanta nilsen 6 minut temu wlasnie ze nie ja jestem ciekawa co sie wydzrzylo jakos Tuskowi nie ufam i wrecz odwrotnie na posmiewisko nas wytawilo PO i ich dochodzenie." na jeszcze większe pośmielisko wystawiła Polaków komisja Macierewicza i cała ta ekshumacja i ponowne badania
Krzysiu, a ty kotku na co sie wystawiasz piszac o ponownych badaniach?
O jakich ponownych badaniach piszesz?
Kto i kiedy przeprowadzil sekcje zwlok ofiar katastrofy w Polsce?
Podziel sie z nami ta wiedza krzysiu,jesli cokolwiek wiesz na ten temat.
A jesli tych sekcji nie bylo wczesniej to po prostu nie wystawiaj sie na posmiewisko - Krzysiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
www.tvn24.pl/krakow,50/podczas-ekshumacj...denckiej,692076.html

Znowu kler i panstwo wystawi rachunek podatnikom.Kretyni niech dalej popieraja swoich prawiczkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
www.se.pl/wiadomosci/polska/szok-rosjani...o-worka-_281899.html

To po prostu nie mieści się w głowie! Rosjanie przeprowadzający sekcję zwłok Anny Walentynowicz spakowali jej ciało do plastikowego worka, do którego włożyli także zwykłe śmieci!

Ciała włożone zostały w czarne plastikowe worki. Worki te zostały oklejone taśmą i włożone do kolejnych, tym razem białych worków. Poza zwłokami w tych workach zobaczyliśmy całą masę różnych śmieci: gałęzie, błoto, fragmenty lakieru samolotu, kawałki nitów rządowego tupolewa

wiadomosci.wp.pl/kat,38200,title,Rosjani...1181a1&_ticrsn=3


Pozorowane sekcje zwłok. Nagie ciała w foliowych workach, na które położono odzież przygotowaną do ubrania zwłok. Tak właśnie postąpili Rosjanie z ofiarami smoleńskiej katastrofy. Po dwóch latach nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci, nie wiadomo również, dlaczego wszyscy zginęli, a Tu-154M rozpadł się na drobne części. Wiemy natomiast na pewno: polski rząd okłamał Polaków, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem i z należytą starannością.

Najpierw okazało się, że Rosjanie sfałszowali dokumentację medyczną: w wielu przypadkach z ich opisem nie zgadzał się rzeczywisty wygląd i wiek danej osoby,


Po ekshumacjach rzeczywistość okazała się jeszcze bardziej szokująca – nagie, nieumyte ciała zostały włożone do foliowych worków, które szczelnie zawiązano. Zwłoki trafiły później do trumien, które przyjechały do Polski, gdzie członkowie rodzin usłyszeli, że nie wolno ich otwierać ze względu na przepisy sanitarne i rosyjską jurysdykcję.

Sekcje, które rzekomo wykonano w Rosji, były działaniami pozorowanymi – rozcięto ciała, a później w jamach brzusznych zaszyto rękawiczki, gazy, kawałki drewna, ziemię i śmieci, które znalazły się na stole sekcyjnym. Przynajmniej w jednym przypadku część narządów nie została zaszyta, ale Rosjanie włożyli je do worków razem z ciałem

SZOK! Rosjanie PROFANOWALI CIAŁA ofiar w SMOLEŃSKU. Janusz WALENTYNOWICZ: Spakow... To po prostu nie mieści się w głowie! Rosjanie przeprowadzający sekcję zwłok Anny Walentynowicz (†81 l.) spakowali jej ciało do plastikowego worka, do które... www.se.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
A nie latwiej byloby zrobic rewizje w domu Tuska i tam szukac sladow materialow wybuchowych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
88 Postów
Pawel x
(MikeP)
Początkujący
Afteposten ma korzenie prawicowe! Irytuje mnie to ze nagle pol swiata jest przeciwko "PiS" a najbardziej to juz mnie wkurw.....a uzywanie wyrazenia"antypolskie" UUff!!

sorry zapomnialem uzyc cytatu
tyczylo sie tego postu
"Artykuł w Aftenposten to kopia narracji PO w RP. Jako źródło informacyjne wykorzystany jest Newsweek Lisa i pisma niemieckie. Te ostatnie pełne dzikiej propagandy antypolskiej. Niechęć polityków norweskich do rządzących w RP jest wyraźna i realizowana poprzez ich "agencję informacyjną".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok