Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Zawsze bił tak, by nie zostawić śladów. A ja wzniosłam wokół tego mur milczenia” [HISTORIA EWY] - Norwegia

Czytali temat:
Marcin ********* EWA J eivind T.A Grzegorz G. Mariusz K Kasia K Paweł Paweł Łukasz Ry Kasia19881 Bejnarowicz nn1 nn tonny38 tonny38 Natalia@87@ (552 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KAMILA STRAHL
(jagoda202)
Wiking
Co za bestia! Nie zasluguje na bycie ojcem. Kiedys zostanie ukarany przez los i tego jestem pewna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
"Przez długi czas skazywałam siebie i dziecko na życie u boku kogoś, kim gardzę. " - Tutaj jest klucz do zachowania tego faceta, była z kimś kim gardziła a on to najwidoczniej podświadomie czuł, zamiast zostawić tą kobietę to zniżyl sie do poziomu dna i wyżywał sie na niej. Jest wiele patologicznych kobiet i wielu patologicznych mężczyzn. Często tworza Ci ludzie związki bez jakiejkolwiek wiezi emocjonalnej. Takie spotkania we dwoje na wspólny sex i wspólne mieszkania bez miłości. Jest tego coraz więcej i coraz wiecej bedzie takich historii !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok