Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

6 najbogatszych norweskich blogerów - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 6 najbogatszych norweskich blogerów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
toms14
(toms14)
Wiking
zal mi ich..przyspawane ryjami do ekranu i uzaleznione od netu..zalosne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Panowie kretyni, wy to chyba nawet po angielsku nie czytacie. Skad wiec te protesty nad blogami po norwesku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A ktos serio wierzy ze ci ludzie z takich stron to tak na powaznie tam pisza co mysla? Nikt nie wpadl na pomysl iz mecza sie coby tu wymyslic glupszego/bardziej kontrowersyjnego aby zyskac wiecej kapitalu na ogladalnosci? To jakby ktos myslal ze np. Gaga dla zabawy sie w jakies mieso ubrala, albo ze Bieber lubi grac koncerty stylizowany na homosexualiste, albo ze rozmowy w toku sa nie ustawione etc itd.

Aktorzy, piosenkarze oraz wszelcy inni komedianci juz od dawien dawna sie wydurniaja by zyskac wiecej kapitalu a ktos sie dziwi ze to sie przenioslo na internet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
beti1964
(beti1964)
Wiking
Czytając te komentarze odnoszę wrażenie ,że niektórym z żalu i zazdrości aż dupy ściska! Musicie wstawać skoro świt i do roboty gonić a inni zarabiają na blogowaniu o czym nie macie pojęcia zielonego. Z taką łatwością oczerniacie i krytykujecie,że słów brak na to prostactwo jakie prezentujecie.Myślę że nie jeden z Was by też zarabiał na blogu lub vlogu gdyby dobrze umiał język. Jednak jak co niektórzy piszą czy też mówią - przykład> muwiom czy chłopacy, som ,patrzałem itd. no to przykro mi ale możecie się tylko wyżyć w Waszym wydaniu i przyglądać jak się kasę zarabia w tych czasach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok