Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ostatnie starcie: Komorowski kontra Duda - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ostatnie starcie: Komorowski kontra Duda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Jest dla mnie zagadką jak ktoś może popierać człowieka który przez kilka działa na szkodę narodu polskiego. Przykład za jego prezdentowania doszło do tego że ubranka dziecięce obłożone są 23% podatkiem VAT a trumny 8% , chodzi po prostu o wygaszanie Polski. Ten człowiek podpisał 13 ustaw podnoszących 21 podatków. Oczywiście głosuję na Dudę choć zdaję sobie sprawę że bez wyłączenia Polski z miedzynarodowego neoliberalnego systemu wyzysku biednych krajów i wystąpienia z UE która w której tylko bogate kraje grabią do siebie, to nie będzie żadnej poprawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 54  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Duda pakke

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Panie Bronislawie glosuje i bendem glosowal na Pana .Mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam sie szczawiem i mirabelkami tak jak radzil Niesilowski ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pan Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat.
Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jarek farber
(jargi)
Wiking
Do Twojej iadomosci wyjechalem z kraju w 2003 roku i to mnie Twoj sw Jaroslaw prezydent tysiaclecia nazwal tym nieudacznikiem ktory z kraju wyjechal przed ambasada w Dublinie to dzieki takim jak oni pisokatole nie jest mozliwe prowadzenia normalnej polityki dla dobra tego kraju naszej wspolnej ojczyzny Polski.Nie zycze Ci zebys musial wracac do Polski rzadzonej przez tych ogarnietych zadza wladzy ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
brakuje jeszcze zjebanego rydzyka w tym cyrku

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Lomo napisał:
Jest dla mnie zagadką jak ktoś może popierać człowieka który przez kilka działa na szkodę narodu polskiego. Przykład za jego prezdentowania doszło do tego że ubranka dziecięce obłożone są 23% podatkiem VAT a trumny 8% , chodzi po prostu o wygaszanie Polski. Ten człowiek podpisał 13 ustaw podnoszących 21 podatków. Oczywiście głosuję na Dudę choć zdaję sobie sprawę że bez wyłączenia Polski z miedzynarodowego neoliberalnego systemu wyzysku biednych krajów i wystąpienia z UE która w której tylko bogate kraje grabią do siebie, to nie będzie żadnej poprawy.

Trumne kupujesz raz, ubranka przez lata, wiec korzysc dla budzetu oczywista. Rozumiem, ze trumne kwalifikujesz do ubran jako "dębową jesionke" - stad ta analogia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
John Boro
(JohnB)
Początkujący
CYTAT!!! ...J W ODBYT TEMU KTO ODDA SWÓJ GŁOS BREDZISŁAWOWI KOMORUSKIEMU!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
CYTAT!!! ...J W ODBYT TEMU KTO ODDA SWÓJ GŁOS BREDZISŁAWOWI KOMORUSKIEMU!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Prezydencki hit

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok