Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
a i tak beda bronic norwegow albo dbac tylko o swoje interesy zawsze kosztem Polakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
cysiek2 napisał:
a i tak beda bronic norwegow albo dbac tylko o swoje interesy zawsze kosztem Polakow

A i tu Cię zadziwię: wcale że Gucio prawda.
A teraz wręcz w szok Cię wprawię: z miesiąca na miesiąc pracuje tam coraz więcej Polaków.

A wracając do pytania postawionego w artykule, czemu Polacy nie rejestrują się tłumnie w związkach... Myślę, że powód jest taki, iż nie wielu Polaków się tu zadomowiło, dla większości jest to kraj gdzie dziś jestem a jutro może mnie nie być. Dla wielu jest to kraj, gdzie ogląda się każda wydaną koronę - no chyba że jest to piątek lub sobota wieczór i mobilny Vinmonopolet pod kwaterę zajeżdża...

Ale na co dzień? Czy facet który żywi się zupkami w proszku i makaronem, a chleb jada WYŁĄCZNIE wtedy jak uda mu się Lofa albo Kneipa za 7kr kupić będzie chciał płacić składki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jeżeli ktos nie jest zarejestrowany w związkach
..to jest zwykłym grzmotem
...2% za wiele?
...Solidaritet Norge tylko 100 kr miesiecznie
...i jest to ,,polski zwiazek,,
...czyli jezyk nie jest przeszkoda
Ps. osobiscie znam robotnikw co to pracuja w polskich firmach tutaj
...i boja sie pseudo szefow,jezdza na urlopy bezplatne,robieni sa w bambuko na kilmetrowkach,dietach,,nawet paliwo do aut firmowych kupuja i za bilety parkingowe placa z wasnej kieszeni,FERIEPENGER DOSTAJA NETTO ZAMIAST BRUTTO, i jak przyszlo by co do czego to zjezdzaj do Polski i nie chca pobierac zasilku z Nav,etc,itd,,,gupota goni glupote...
...a to tylko 100 kr miesiecznie i jeszcze do odliczenia
...ale chłop swój rozum ma,nieprawdaż
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok