Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukiwani statyści do nowego serialu - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz xxxxxxxx Adrian S Krystian Kozyra Dorota Zamiara Karolina Szynwelska pionier .. Łukasz Słomka demonquente Totuś (1275 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Poszukiwani statyści do nowego serialu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tunczyk)
Wiking
ooo kurwa bajka 5 setek i darmowe zarcie. Gdzie i kiedy bo czytac nie potraie i pisac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojciech czajkowski
(czaja1971)
Wiking
Rewelacja !!! ha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
już macie problem?? przecież są ludzie bezrobotni wśród nas! to takie straszne za siedzenie na dupie 500kr dostać? ile byście chcieli? mądrale.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ale kogo trzeba udawac?
tego co pije pali kradnie i szmugluje
czy ruskiego soldata?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
ale kogo trzeba udawac?
tego co pije pali kradnie i szmugluje
czy ruskiego soldata?

ty nie musisz udawac masz to wszystko w sobie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Zarówno Brakefolket jak i Kampen for tilværelsen obydwa filmy, gdzie Polacy się udzielili, to skandal. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że my Polacy, już nie tylko jesteśmy tu w Norwegii tanią siłą roboczą, ale sposobem na poprawienie sobie chumoru przez norwegów. W każdym z tych filmów przekoloryzowano negatywnie obraz Polski i Polaków. Co gorsza, jak Norwegii zrobił jakąś śmieszną lub głupią rzecz, lub spotkało go coś złego, to zaraz po tmy była scena z Polakiem, który robił, lub przezył coś gorszego. Na koncu scena jak bezdomny polak bez zawodu dał się ostro bzykać norweskiemu bogatemu pedałowi, bo ten zaproził go do domu. Gorzej się nie da już nas poniżyć. W pracy wywiązała się dyskusja na ten temat. Powiedziałem norwegom, że dopóki nie zmienią swojej postawy w stosunku co do Polaków, to ja robie tylko swoje, biorę kasę, i nie chce ich znać. trochę ich to zabolało, bo na znak protestu nie witam się z nimi i nie rozmawiam na żaden temat nie związany z praca. Jak może polak się tak z buntować? A jednak może. Myślę, że gdybyśmy wszyscy tak robili, to musieliby, może nie przez szacunek do nas, ale przez to, że źle jest tak funkcjonować na codzień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kasia K
(kaskis)
Wiking
No tak hanba za 500kr postac chwile w tle. Lepiej siedziec na socjalu, brac kase z nav albo uzalac sie ze pracy nie mozna znalesc bo nigdZie nie poterzebuja dresa w bialych adidaskach, bez znajomosci angielskiego nie mowiac juz o norweskim, na stanowisko kierwonika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Lepiej siedziec na socjalu, brac kase z nav albo uzalac sie ze pracy nie mozna znalesc bo nigdZie nie poterzebuja dresa w bialych adidaskach, bez znajomosci angielskiego nie mowiac juz o norweskim, na stanowisko kierwonika
milo ze sie przedstawilas


nie znam angielskieg mam biale adidasy jestem kierownikiem , chociaz ciezko o prace jednak place 500 000kr podatku co roku
pewnie jak wi kszosc Polakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kasia K
(kaskis)
Wiking
cysiek2 napisał:
Lepiej siedziec na socjalu, brac kase z nav albo uzalac sie ze pracy nie mozna znalesc bo nigdZie nie poterzebuja dresa w bialych adidaskach, bez znajomosci angielskiego nie mowiac juz o norweskim, na stanowisko kierwonika
milo ze sie przedstawilas


nie znam angielskieg mam biale adidasy jestem kierownikiem , chociaz ciezko o prace jednak place 500 000kr podatku co roku
pewnie jak wi kszosc Polakow


To lepiej zainwestuj i sie naucz angielskiego bo jednak sie przydaje nawet znajac norweski kierownik nie znajacy angielskiego to wiekszy obciach niz biale adidasy z 4lampasami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok