Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uniknij płacenia mandatu za parkowanie - Norwegia

8 Postów
lukasz xxx
(dyrektor_kawa)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uniknij płacenia mandatu za parkowanie
Najpierw zmienił bym personel, który jeździ po Oslo (nie po parkingach EuroParku itp) i nie zna nawet definicji skrzyżowania! Dwa razy z tymi baranami rozmawiałem, i pokazałem miejsce gdzie niesłusznie dostałem mandat, i spytałem czy to jest skrzyżowanie? Dwa razy od tych baranów usłyszałem odpowiedź "nie wiem"
Ręce opadają....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karolina3110
(Karolina3110)
Wiking
Czy mozna odwolac sie o obnizenie mandatu za parkowanie na zakazie postoju? Staly 4 auta pod szkola, bylismy na zebraniu. Auta staly w zatoczce i nikomu nie utrudnialy zadnego ruchu. Fakt ze znak jest ale dostalismy az po 900koron. Czy jest szansa na obnizenie chociaz na 600?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Czy można kupić miesięczny bilet parkingowy jeżeli nie mamy jeszcze numeru personalnego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Selavi
(Selavi)
Wiking
Witam czy siedząc w Samochodzie dostawczym i stając na miejscu parkingowym, należy zakupić bilet również np.10min
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Selavi napisał:
Witam czy siedząc w Samochodzie dostawczym i stając na miejscu parkingowym, należy zakupić bilet również np.10min
Na każdym parkingu jest trochę inaczej i takie zmiany są opisane w regulaminie danego parkingu. umieszczonego w pobliżu parkometru.
Jednak jeżeli jest to typowe auto dostawcze i przy parkingu jest sklep/firma odbierająca towar, to nie powinno być problemu gdy z pod ziemi, pojawi się znienacka parkingowy z czytnikiem.
Natomiast jeżeli stanąłeś tak sobie na płatnym parkingu tylko dlatego iż masz auto dostawcze i to nawet znanej firmy i liczysz na pobłażliwość "policmajstra".
To zależy na kogo trafisz.
Teraz większość parkingów jest monitorowana i po 5-10 minutach może się zjawić bezwzględny poborca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok