Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kiedy potrzebujemy tłumacza - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kovalsky Kasia K boj fra oszlo noregg Łukasz Ch SebaDoD (777 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kiedy potrzebujemy tłumacza
A wystarczylo sie uczyc w szkole angielskiego..... nadal wielu gamoniowatych studenciakow przyjezdza do norwergii.... wielu nawet nie potrafi poprawnie zdania po polsku ulozyc, heh....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Orata KC
(Oratakc)
Wiking
Yastek Brak zycia prywatnwgo.. a!! jednak!! czasem jakims cudem trafny komentarz..ja np. nie mialam w szkole angielskiego a pracuje po angielsku. Trafny to ty nawet jestes ..ale po co zosliwy..heh. chyba nieszczesliwy=sie zlosliwy. Szczescia zatem zycze a nie surfokompienia w samotnosci acz doskonalenia zloslowosci...chlopie radosci!!! wbrew i szczypte zyczliwosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Oratakc napisał:
Yastek Brak zycia prywatnwgo.. a!! jednak!! czasem jakims cudem trafny komentarz..ja np. nie mialam w szkole angielskiego a pracuje po angielsku.
Jezeli nie uczylas sie w szkole angielskiego, to wychodzi na to, ze jestes po 40-tce?
Nie to, ze chce bronic Yastek, ale zwroc uwage, ze on pisze o studentach, czyli ludziach co mieli obowiazkowy angielski juz w szkole podstawowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Orata KC
(Oratakc)
Wiking
Niezrozumialas w ogole mojego komentarza...tlumacze wiec ze wlasnie pochwalilam jego trafna uwage. Krytyka dotyczyla zupelnie czegos innego w tym wypadku pasuje rowniez do twojej wypowiedzi. Nie czytasz uwaznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Oratakc napisał:
Krytyka dotyczyla zupelnie czegos innego w tym wypadku pasuje rowniez do twojej wypowiedzi
Czyli co, ja tez zlosliwa bo zwrocilam ci uwage?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Czyli jest podział jest podobny jak u nas, opisany w tym artykule http://celnie.pl/tlumacz-przysiegly-a-zwykly-jakie-roznice-gdzie-i-jak-szukac-tlumacza Nie jestem za bardzo zorientowana w tym temacie, ale myślę nad tego typu pracą. Znajomość języka mam coraz lepszą, chciałabym pomagać ludziom porozumiewać się ze sobą. Nie wiem czy muszę spełnić jeszcze jakieś formalności?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok