Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Cyganie odmawiają opuszczenia Sognsvann - Norwegia

Czytali temat:
(904 niezalogowanych)
26 Postów
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Cyganie odmawiają opuszczenia Sognsvann
oni chce ciszy i spokoju.... hahha a inni nie chcą??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
G. O.
(Griszka)
Wiking
Ktos powinien zrobic z nimi porzadek - konieczne zdecydowane i nie koniecznie humanitarne dzialanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Jakiś czas temu , podobny problem był w Mojej Wiosce ...!
---
U Nas zajęli Park Miejski , sprawa opisywana w mediach ...
---
Tu się nie patyczkowano ... Policja raz dwa oczyściła teren i do dzisiaj jest spokój ...
---
Chociaż , jakaś ucywilizowana grupa , jest nadal i sprzedaje te swoje czasopisma ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
gabriel napisał:
Jakiś czas temu , podobny problem był w Mojej Wiosce ...!
---
U Nas zajęli Park Miejski , sprawa opisywana w mediach ...
---
Tu się nie patyczkowano ... Policja raz dwa oczyściła teren i do dzisiaj jest spokój ...
---
Chociaż , jakaś ucywilizowana grupa , jest nadal i sprzedaje te swoje czasopisma ...


Folk er folk, albo sprzedaja lornetki, kwiatki i inne badziewia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wiking
co innego w kontenerach a co innego na dziko. A jak nie dbaja o otoczenie to tez za morde i do piachu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
GRISZKA napisał:
Ktos powinien zrobic z nimi porzadek - konieczne zdecydowane i nie koniecznie humanitarne dzialanie


ogladzles film "nic smiesznego"??? tak skojarzylem sobie cytat:

"....Spierdalaj bo ciebie zaraz kaze uspic opalic i polozyc w spalonej chacie....."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
G. O.
(Griszka)
Wiking
szanuj innych zeby ciebie mozna bylo szanowac - to dotyczy tez romow i innych mniejszosci. jesli chca byc akceptowani to musz aprzestrzegac praw i zasad jakie obowiazuja w danym spoleczenstwie czy kraju kraju, jesli to im nie odpowiada to niech wracaja skad przyszli - po co z takimi sie meczyc -adje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
alexkawa napisał:
GRISZKA napisał:
szanuj innych zeby ciebie mozna bylo szanowac - to dotyczy tez romow i innych mniejszosci. jesli chca byc akceptowani to musz aprzestrzegac praw i zasad jakie obowiazuja w danym spoleczenstwie czy kraju kraju, jesli to im nie odpowiada to niech wracaja skad przyszli - po co z takimi sie meczyc -adje

to sie tyczy takze Polakuf, szmuglujacych wodke, papierosy i kielbase



alexkawa juz napisalem post w innym temacie, albo go nie zauwazylez albo go zignorowales, wszedzie Cie pelno i na kazdy temat masz cos waznego do powiedzenia i najczesciej krytykujesz Polakow a Norge jest super. Zgadzam sie ze narod polski jest troche w tyle w wielu wzgledach ale to nie powod aby gnoic kazdego na kazdym kroku. I strasznie mnie draznia okreslenia ktorych uzywasz ty i kilku innych uzytkownikow typu: polakuf , polactwo itp....

Proponuje wiecej luzu i dystansu ...............!!!

Mam na dzieje zeodpisujac nie zaczniesz jak zwykle czyli ze: Jestem jebniety

PS;poza tym ten post ktory przed chwila skomentowales chyba byl do mnie skierowany choc nie jestem 100% pewien
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok