Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Takie SMSy pisali do siebie przemytnicy z Polski! - Norwegia

Czytali temat:
Tom Jan Artur K Mariola Adamska Michal W Krzysztof G. Viktoria Ivanova Darek1234 Renata M. Kati Nowak (2336 niezalogowanych)
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Takie SMSy pisali do siebie przemytnicy z Polski!
sms moga wyciągnąc do dwóch tyg wstecz...nigdy nie pisze się sms,bo tutaj to dowód do sprawy...paranoja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Jan
(Akubus)
Wiking
kolego , moga wyciagnac co najmniej do 6 miesiecy wczesniej,pozatym jak Cie zlapia to beda tez mieli wszystko w telefonie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Nkiiezle bajki buahahahahahaha....... Jak w prawdziwym socjalizmie
bajki i propaganda sukcesu musi byc )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Bajki w sensie, ze przemytnicy sobie bajdurzyli niezle smsami, czy ze sad moze to wykorzystac jako dowody ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Bajki w sensie, ze przemytnicy sobie bajdurzyli niezle smsami, czy ze sad moze to wykorzystac jako dowody ?

ty ruda jak zwykle najbardziej zainteresowana tym, co antypolskie.....


dla mnie to moski, bo zarabiali 10tys/tyg, a nie stac ich było na 1 min połaczenia, tylko dziabali esy jak dzieci....

moze "pucha" ich czegos nauczy (choc wątpie)....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
moze beda rownie skutecznie scigac gwalcicieli
bo tu wiecej gwaltow niz w Polsce
niedugo dziewicy w przeczkolu nie znajdziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
czytanie artykółów o polskim przemycie jest juz,,,monotonne...juz mi nawet nie wstyd mojej polskości..to juz .ŻENADA !!!Czytając norweskie gazety mam wrażenie,że nic oprócz polskiego przemytu sie nie dzieje.Coraz częściej szeptane komentarze za plecami,głupie komentarze...ehh.szkoda gadać.O wizerunku tysięcy waży głupota jednostek !!Dorosły z pietnem ...złodzieja polaka może i jakos sobie poradzi a nasze dzieci w szkołach?Czasem mam ochotę krzyczec..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
.ŻENADA !!!Czytając norweskie gazety mam wrażenie,że nic oprócz polskiego przemytu sie nie dzieje.
a w jakim jezyku czytasz te gazety ,bo po norwesku to albo wjechal pod prad na autostrade
albo handluje chaszem w szkole ,albo zgwalcili 20 latke ,a to wlamanie
a to spalenie auta i tak co dziennie po 6 przestepstw
i nigdzie nie ma slowa o narodowosci znaczy sie ze to robia Norwedzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
A czytam po norwesku i widze tylko..polsk sjåfør, smuggler.Polsk lastebilsjåfør,.Raz, że chyba mają juz obsesje na punkcie .polsk.bo jak jest to duńczyk czy niemiec to tylko wzmianka,że to utlending.co nie zmienia fakru,że łatka przypieta..Zzreszta nie tylko takie tematy poruszaja..wracając z Polski po wielkiejnocy byłam świadkiem jak pan porządkowy na promie zawezwał policje w Kristiansand ponieważ polscy pijani pasażerowie busa zachowywali sie tak na promie,że mój słownik nie zawiera nawet takiego określenia,ułańska fantazja zawiodła..No cóż.mozna polemizować godzinami,ale fakt i tak pozostanie faktem...nie jest dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
marianekk napisał:
Lindemans napisał:
Bajki w sensie, ze przemytnicy sobie bajdurzyli niezle smsami, czy ze sad moze to wykorzystac jako dowody ?

ty ruda jak zwykle najbardziej zainteresowana tym, co antypolskie.....


Ze niby te smsy byly antypolskie, czy jak ?

Bo, ze ja mam "antyprzemytnicze" poglady, to chyba kazdy na forum wie

To marianek napisal o chinczykach zapewne :

Gdybyscie nie kupowali z przemytu, to nie było by sprawy!Wiec po czesci kazdy kupujacy na mecie ma krew tego czlowieka na rekach...

bo jesli zwracal sie do Polakow, to antypolskie bylo jak cholera.

Widzisz marianku, ja mam jasno okreslone poglady i zwsze sie ich trzymam. Ty latasz jak ta choragiewka na wietrze, jak zawieje, a raczej komu sie chcesz chwilowo przypodobac (czytaj:bez wazeliny w dupsko wlezc), tam lecisz i sie dopisujesz. Potrafisz w kolejnych postach zaprzeczac swoim poprzednim wypowiedziom, tylko po to, aby zagrac pod publike. Jakis czas pchales sie bez umiaru w tylek jasty102, "nie pyklo", to lecisz i szukasz kolejnego tylka, do ktorego mozesz sie wslizgnac.

Æsj.... - az mdli od tego twojego wazeliniarstwa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok