Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wypłata zwrotu podatku - Norwegia

4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
yhm... w tamtym roku doplacalem... w tym bede mial zwrotu jakies 7k nok )) chyba sobie wycieczke do Szwecji zrobie hehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
kamil75 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wypłata zwrotu podatku
taka jest prawda najczesciej zwroty maja tylko ci co malo zarabiaja


.. albo ci, co duzo wydaja..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lukaszek559)
Wiking
Witam może mi ktoś pomóc ?? Jestem juz w polsce w Norwegi pracowalem niespelna 3 miesiace teraz na farme na ktorej pracowalem przyszedl mi czek z podatkiem troche mi sie nie oplaca jechac tam po to by go tylko odebrac jest tam moj szwagier czy on może wybrac te pieniadze jakos za mnie tam w norwegi ?? Co jak nie odbiore tych pieniedzy ?? albo czy moge jeszcze zmienic adres na tym czeku zeby mi do polski przyszlo ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Paweł666)
Wiking
Witam, jako rozliczenie otrzymałem na adres Norweski właśnie polecenie wypłaty i problem polega na tym że w żadnym banku nie chcą mi go wypłacić. Nie mam konta Norweskiego... W takim razie mija czas 3ch tygodni na odebranie pieniędzy i co dalej?Czy nie odbiorę mojego zwrotu?Czy przepadnie? Dopiero założyłem konto w DB i trochę to potrwa niestety...Proszę o odpowiedzi i pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kertoip160)
Wiking
Jaki jest adres dokladny urzędu podatkowego do ktorego wysylamy pismo z polskim numerem konta i kserem pasZportu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Nie ma jednego, wspólnego adresu, na który wysyła się pisma. Każdy podatnik wysyła pismo do poborcy podatkowego w swojej kommune.
Zgłoś wpis
1 Post

(Thor3323)
Wiking
Witam, dostałem zwrot w 2018 r. za 2017 w postaci czeku ale tylko w wysokości nie całe 100 zł i do niedawna myślałem że tak ma być dopóki znajomy mnie uświadomił ze coś jest nie tak skoro zabrano mi około 20 tys. koron podatku a pracowałem tam przez 2 miesiące z czego za drugi miesiąc nie miałem wypłacone bo firma upadła i w tym momencie staram się o środki z funduszu gwarancyjnego, czyli de facto dostałem wypłatę za 1 miesiąc i teraz moje pytanie jest czy mogę się starać o korektę kwoty tego zwrotu ? Czek wciąż mam i jest nie wykorzystany.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Firma MultiNOR zajmuje się konsultacjami do korekty podatkowej oraz korektami za ubiegłe lata. Jeżeli chciałby Pan, abyśmy pomogli w tej sprawie, zapraszamy do kontaktu. +47 21 999 409, +48 587 430 753
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok