Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypowiedzenie ze strony pracownika - Norwegia

80 Postów

(wygrys)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wypowiedzenie ze strony pracownika
a kto wtedy wypłaca pieniądze za pozostały urlop?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
pewnie moja z michalkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
@wygrys: feriepenger przylatuja z ostatnia wyplata....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
tak, ale chodzi mi o to czy pensję i feriepenger, czy jedno albo drugie czy obydwa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wygrys napisał:
tak, ale chodzi mi o to czy pensję i feriepenger, czy jedno albo drugie czy obydwa?
przeczytaj jeszcze raz...
@wygrys: feriepenger przylatuja z ostatnia wyplata....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
@ Yatsek a jeśli pracę kończę w czerwcu, a w tym miesiącu moja firma wypłaca tylko feriepenger, to czy szef ma mi też wypłacić kasę za niewykorzystany urlop?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
wygrys napisał:
@ Yatsek a jeśli pracę kończę w czerwcu, a w tym miesiącu moja firma wypłaca tylko feriepenger, to czy szef ma mi też wypłacić kasę za niewykorzystany urlop?
NASTĘPNY SPECJALISTA ...!!! .
---
Za jaki Niewykorzystany URLOP do ciemnej Cholery ...!!!
---
Przecież w Norge Urlopy są NIEPŁATNE ... Weź się Ogarnij i nie rób z siebie GŁUPA ...!!!
---
Jeżeli się zwalniasz to pracodawca ma obowiązek z ostatnią wypłatą uregulować wszystkie zaległości i należności .
---
Może jednak , zasugerować co nie znaczy iż musi , że Należne feriepenge za TEN 2012 rok wypłaci dopiero w 2013 r.
I TYLE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
to jak wyjaśnisz to, że dostaję normalnie kasę jak mam urlop?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
wygrys napisał:
to jak wyjaśnisz to, że dostaję normalnie kasę jak mam urlop?
To najpierw Musiała byś napisać w jakim systemie pracujesz .
---
I co oznacza w twoim przypadku ...Normalna Kasa ... !?
---
A bywają ...kasy nienormalne ... ? .
---
Innymi słowy :
-Jako kto do tej pory pracowałaś .
-Jaka forma wynagrodzenia ... Stawka na godzinę x ilość godzin w miesiącu . Lub stawka Miesięczna , bez względu na Ilość godzin pracy w Miesiącu . A może masz roczny Kontrakt na określoną kwotę ...??? .
-Pracownik Fizyczny ... A może Umysłowy ... ?
---
Ja na ten przykład , pracuję na godziny i jak Firma idzie na Wakacje w Lipcu , to dostaję to co zarobiłem w Czerwcu ...oraz ferie za poprzedni rok . Natomiast Nie dostaję forsy w Sierpniu za Lipiec bo byłem przecież na urlopie ... a Dopiero forsa jest we Wrześniu za Przepracowany Sierpień .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
roczny kontrakt na określoną kwotę

i kasę dostaje normalnie czyli pełnowymiarową pensję (a nie normalną jak napisałeś
)
u nas wszyscy dostają feriepenger w czerwcu, nawet jeśli urlopy biorą kiedy indziej, a w miesiącu, w którym ma się urlop dostaje się całą miesięczną pensję

a co do tego czy pracownik fizyczny czy umysłowy, to czasem sama mam wątpliwości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok