Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polacy przyłapani ze skradzioną miedzią - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz C (1352 niezalogowanych)
27 Postów
Joanna D
(azja211)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy przyłapani ze skradzioną miedzią
BożE co za wstyd !!!! Skandal !!! Wcale sie nie dziwie że ludzie źle mówią o Polakach ... Szkoda ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Robert Baczek
(bunio82)
Wiking
Wstyd!co za ludzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
volvo volvo
(volvo)
Wiking
kamil75 Odkąd zacząłeś wypowiadać się na tym forum nie było aż tak debilnych wypowiedzi.
Szkoda mi ciebie człowieku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Nowak
(nowjar)
Wiking
To naturalnie absolwenci JPP 00X slynnej juz na caly swiat Redaktorskolen pod wodza piewcy zulizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof ....
(Duszek) Online
Wiking
A ja napiszę ze ten artykuł napisany na forum www.mojanorwegia to pierdolenie kotka za pomocą młotka .Dlaczego sie nie pisze że złapano muslego jak ukradł elektro narzedzia .Dlaczego sie nie pisze że czarny ukradł auto i uciekał aż policja musiała strzelac w opony .A ja wam powiem dlaczego BO TO BY SIE NAZYWAŁO RASIZM .A polaka można zgnojć nawet na polskim forum ."Źródło: Sør-Trøndelag Avisa" Ta gazeta to .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nic tylko przyklasnąć
w te wódka i napój na żółci bydlęcej
we wte złom metali kolorowych
plusy:
brak pustych przebiegów
rozwój przemysłu i zamożności w Pomrocznej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Odp: Polacy przyłapani ze skradzioną miedzią pon, 26 mar 2012, 19:02:47
A ja napiszę ze ten artykuł napisany na forum www.mojanorwegia to pierdolenie kotka za pomocą młotka .Dlaczego sie nie pisze że złapano muslego jak ukradł elektro narzedzia .Dlaczego sie nie pisze że czarny ukradł auto i uciekał aż policja musiała strzelac w opony .A ja wam powiem dlaczego BO TO BY SIE NAZYWAŁO RASIZM .A polaka można zgnojć nawet na polskim forum ."Źródło: Sør-Trøndelag Avisa" Ta gazeta to .....
Bo to jest polski forum.I mowimy o polakach.Napewno o ciapatych pisza na ciapatym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Robert B.
(robertb76)
Wiking
A ja właśnie mieszkam w tej okolicy,co za obciach,wstydzę się za swoich rodaków!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
robertb76 napisał:
A ja właśnie mieszkam w tej okolicy,co za obciach,wstydzę się za swoich rodaków!
Co najwyżej ...to wstydź się sam za siebie , jak cokolwiek w swoim Norweskim otoczeniu spieprzysz ...!!! .
---
A za Polskich złomiarzy złodziei nie ma się co wstydzić , Norwedzy też kradną ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
gabriel napisał:
robertb76 napisał:
A ja właśnie mieszkam w tej okolicy,co za obciach,wstydzę się za swoich rodaków!
Co najwyżej ...to wstydź się sam za siebie , jak cokolwiek w swoim Norweskim otoczeniu spieprzysz ...!!! .
---
A za Polskich złomiarzy złodziei nie ma się co wstydzić , Norwedzy też kradną ...


no!
nareszcie dziadek gadasz jak przystało na seniora!
no to chlup w ten głupi dziub
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok