Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Do końca lata 2012 zatrudnią 1200 nowych pracowników. Nowe możliwości pracy dla Polaków. - Norwegia

Czytali temat:
(935 niezalogowanych)
6 Postów

(lukas82)
Wiking
Tu sie zgadzam.Racja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
niestety ale wielu jest takich co na cudzych grzbietach lubia jezdzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
D K
(aniol_z_agh)
Wiking
sam pracuje w Aker Solutions i fakt mamy sporo projektow ale to nie tak ze tylko Polacy sa zatrudniani . W Akerze jest prawie 35 roznych narodowosci wiec artykul troche przesadzony jak dla mnie . No ale tylko sie cieszyc ze nas potrzebuja ja przynajmniej nie narzekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogdan Kalwasiński
(Bogdankalwa)
Wiking
Witam. Gdzie dokłądnie znajduje się ta stocznia. Może mi ktoś podpowie. Może ma ktoś dokładniejsze namiary na e-maila lub telefon, adres?. Dzięki . Pozdrawiam . Bogdan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
Bogdankalwa napisał:
Witam. Gdzie dokłądnie znajduje się ta stocznia. Może mi ktoś podpowie. Może ma ktoś dokładniejsze namiary na e-maila lub telefon, adres?. Dzięki . Pozdrawiam . Bogdan

www.akersolutions.com/no/Global-menu/Career/Browse/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
kamil75 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Do końca lata 2012 zatrudnią 1200 nowych pracowników. Nowe możliwości pracy dla Polaków.
i super

ale polecam temu pracodawcy wziasc ich na probe2 tyg i potem wywalic leserow i obibokow
nie znosze tego jak sie razem pracuje a twoj kompan leci w chuja jak sie da i kiedy sie da albo co gorsza kradnie!! " jak sie daje to sie kraje"


Masz 100 % rację , ale też są tacy co Ci dupę obrobią , a przy okazji wejdą w dupę norwegowi bez mydła ja najbardziej nienawidzę takich szmat .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
kamil75 napisał:
marecki taki koles to dostaje z otwartej przy wszystkich w pracy aby bylo wiadomo za co. jak ma troche godnosci to ponizenie go przy duzej grupie ludzi bedzie go bardziej bolalo niz obicie w ciemnej ulicy.

Tylko , że ta zasada była dobra w Polsce , a tu taj nie działa , bo jak ruszysz gówno to zacznie śmierdzieć .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej Karasiewicz
(lemon2000)
Wiking
super
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok