Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nowa usługa w języku polskim w Norwegii - Telefon informacyjny NAV - 810 33 810 - Norwegia

1 Post
JAN KUREK
(BYCZEK)
Wiking
Fakt , że Tu jesteśmy ! Pracujemy , nie zwalnia Nas z Używania języka Polskiego BEZ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH ! a tym bardziej bez słów obelżywych !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Kurka jak ktos ma jakies watpliwosci co do tego jaki płaci podatek niech spojrzy w swoj skatt tam ma tez swoj numer cos ala polski nip i powinna tam byc tez tabela wg ktorej sami mozemy zobaczyc jaki podatek płacicmy tylko trzeba znalesc swoja kwote pensji
A do tego pana co tak zacheca do nauki tego jezyka mysle ze powinnismy zdjac czapki z głow gdyz w norwegii jest ok26 dialektow gratuluje gdyz z pana wypowiedzi wnioskuje ze zna je pan wszystkie skoro poprawia pan innych
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
a temu panu od media markt jesli płaci 17 proc podatku i pracuje na cały etat na norweskich warunkach zycze by nie dostał zawału jak dostanie rozliczenie roczne z skatt bo nie ma czegos takiego ze pałci sie 17 jak sie ma rodzine w pl nie wiem z kad taki pomysł niech wezmie pan tłumacza i podejdzie do skatt bo chyba cos zle pan zrozumiał no chyba za od tego roku sa jakies nowe przepisy ale moja ksiegowa nic o tym nie mowiła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
andrzej gin .. ski
(agafii54)
Wiking
praca i mieszkanie w bergen na jaki adres wyslac dokumenty o wyplate zasilku na dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
napisze tak.korzystajcie z uslug specjalistow w rozliczeniach podatkowych.z wlasnego doswiadczenia to pisze.nie dajcie wysylac rozliczen podatkowych komus obcemu kto bedzie chcial korzystac z waszych kodow dostepu!!!chyba ze ufacie mu bezgranicznie.co do jezyka i dialektow-w polce jest 6 dialektow i 2 jezyki regionalne to tak dla ciekawostki-kto je zna??? w norwegi sa dwa jezyki to fakt ale nie odbiegaja od siebie az tak bardzo.nam wystarczy bokmål w pismie i mowie.tyle pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ceary paczkowski
(cezarpacz)
Wiking
Popieram cie taka rasa jak polaczki na saksach to ewenemet na skale wszechswiatu nie ma gorszej inne nacje poza granicami swego kraju pomagaja sobie nawzajem a my tylko ZAWISC iCWANIACTWO wstyd mi za nas moze czas nasz upadly narod leczyc szokoterapia albo wojna bo wtedy sie jednczymy.ZDROWIA ZYCZE calemu narodowi polskiemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
radoslaw grzegorzak
(radoslaw1980)
Wiking
jak ja to czytam to sie smiac chce, jezeli dostales skattekort i masz tabele 7100 to nie placisz 36%, ja taka mialem i nigdy przenigdy tylu nie zaplacilem, co do rozliczenia podatku, to bardziej sie oplaca rozliczyc faktyczne poniesione koszty, a nizeli 10%,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
szamuchy
(szamuchy)
Wiking
szamuchy-Jestem Polakiem ,po 10 latach kończę pracę w Norwegii ,odchodzę na emeryturę oczywiście jeśli ją dostane i zjeżdżam do Polski. Praca z Polakami bywała różna wielu to wredne typy ,kablarze ,zawistnicy ,złośliwcy swołocz totalna.Inne nacje to widać jak sobie pomagają a tylko durne polaczki jak "obsrańcy " aż przykro mi to mówić.Więcej nie będę pisał bo było by b.dużo powiem tylko tyle Polacy opamiętajcie się i wróćcie do chrześcijańskich korzeni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
szamuchy napisał:
szamuchy-Jestem Polakiem ,po 10 latach kończę pracę w Norwegii ,odchodzę na emeryturę oczywiście jeśli ją dostane i zjeżdżam do Polski. Praca z Polakami bywała różna wielu to wredne typy ,kablarze ,zawistnicy ,złośliwcy swołocz totalna.Inne nacje to widać jak sobie pomagają a tylko durne polaczki jak "obsrańcy " aż przykro mi to mówić.Więcej nie będę pisał bo było by b.dużo powiem tylko tyle Polacy opamiętajcie się i wróćcie do chrześcijańskich korzeni.

Masz rację...jesteś "polakiem" ...zjeżdżaj stąd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dariusz M
(maksik1972)
Wiking
szukam druku nav 67-01.01 przetłumaczonego na polski jezyk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok