Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kontrola polskich pojazdów - Norwegia

Czytali temat:
bodek300 b (1646 niezalogowanych)
1 Post

(kami11x)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kontrola polskich pojazdów
niechce straszyc za passata z 1991 koles ma do zaplaty 70 000 clo, autopass, oplata ekologiczna itd.
zastanawia mnie ile Kowalski w audi A8 zaplaci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
nieznajomy xxx
(xxxxx...)
Wiking
pajac z poslki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Nowicki
(grza1)
Wiking
Ciekawi mnie skąd wiesz że ów Audi jest na kredyt... Żal Ci dupe ściska, że ktoś jeździ A8 a Ty starym passatem z 90 roku?? Ehhh ta nasza polska mentalność...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
zal mnie nie sciska - moje auto na PL blachach dawno juz odstawione do ojczyzny a tutaj wcale nie musze sie lansowac skredytowanym Cayenne czy Mpower na norweskich numerkach... napisalem ze skonczy sie ten rozdzial polakow ktorzy mieszkaja tu po 10 lat i gwizdza na przepisy celne a pozniej placza w tollu bo zabrali nowozakupione auto - bylem w tollu zeby wyrabiac sobie zezwolenie na swojego PL kjøretoya to widzialem pare zalanych lzami twarzyczek - albo auta `90 albo nowki i 100% z tych nowych to wlasnie na kredyt - stad tez moj smiech wlasnie - wiem ze moga zabrac a mimo to ide i kupuje w PL.... to tylko o to chodzi.... a Ty grza1 to chyba wlasnie nowa A8 musiales kupic w PL co?? zabolal moj post????? ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(dolarek69)
Wiking
Niech pilnuja, porzadek musi byc. Niektorzy marza o tym oby nasza prywatna interpretacja kazdego przepisu zaistniala i tutaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(h5n1)
Wiking
Bez ryzyka nie ma frajdy Szkoda tyko , ze nie wszystkim, ktorzy ryzykuja sie udaje. Wspolczuje tym co wpadli. No ale przeciez sami sobie zafundowli ten luksus. Ja osobiscie ucieklem na norweskie blachy zaraz po pierwszym roku. Mam z glowy idotyczne kontrole drogowe, toll jezdzacy za mna po miescie i mandaty za parkowanie o 5 cm za blisko zakretu. No coz fajna fure kupie za rok moze dwa lata ale nie bede musial trzasc portkami do tej pory.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
181 Postów
D K
(antypolak)
Stały Bywalec
Te A8 to chyba kupują goscie co przywożą tu ludzi do pracy i płacą im po 50 nok za godzine... Wystarczy posłuchać opowieści np. na promach do Pl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojciech t
(1975)
Wiking
a może ktoś wie jakie muszę mieć papiery do zalegalizowania lpg w no.mam auto na nr norweskich ale gaz chcę założyć w polsce??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(bartwies)
Wiking
Zapomnij o tym. Chcesz gaz - zakladaj w Norw. Instalacja kosztuje tu 18 000NOK
za swoja polska w sumie dałem jakieś 14 000 + 49kg stresu + kilka dni. NIE OPŁACA SIE!!! nie badz nastepnym który to sprawdzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janusz k
(janusz_83)
Wiking
do goscia w tych smiesznych okularach dokladnie JLK21.To ze cie nie stac na audi A8 czy jakie kolkwiek inne nie swiadczy o tym ze kogos innego niestac jakbys mial moze lepsza prace i nie za 80 kr na godzinke to bys takich pierdol nie pisal.Glupia polska mentalnoisc i zazdrosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok