Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Potwierdź swoje wykształcenie w Norwegii

Reklama

Kantory w Polsce nie wymieniają koron norweskich? Sprawdzamy informacje - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kantory w Polsce nie wymieniają koron norweskich? Sprawdzamy informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mirek Biłek
(mirecque)
Wiking
Istnieje tendencja do wycofywania gotówki w ogóle aby uniknąć przestępstw finansowych. Ma to dobre i złe strony. Dobre to takie, że nie będzie obrotu "na czarno", czyli państwo będzie mieć kontrolę nad wszystkimi zapłatami, a więc ściągnie podatek od wszystkiego, więc będzie mieć więcej pieniędzy na socjal, opiekę zdrowotną, państwowe służby czy infrastrukturę. Więc teoretycznie obywatelowi powinno się polepszyć. A zła strona, to kontrola każdego człowieka: państwo będzie wiedzieć co każdy kupuje, ile alkoholu, ile lekarstw, jakie środki antykoncepcyjne, czyli zero intymności, zero prywatności. Taki system jak był w filmie Człowiek demolka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:62  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
hasin ######
(noris48)
Wiking
Nie będzie obrotu koro to będzie dolar euro pod stołem na sto procent
Zgłoś wpis
Oceń wpis:44  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Likwidacja gotowki to ostatni krok do wprowadzenia CBDC Central Bank Digital Currencies. Czyli cyfrową walutę banku centralnego . Nie mylić z kryptowalutami . Bo to zupełne zaprzeczenie.
Zeby wprowadzić nowy porządek monetarny trzeba najpierw rozpierdzielic obecny.
A jak to zrobić prosto- to się już dzieje . Pandemia zamaykanie ludzi w domu bankrutowanie firm dodruk pieniędzy inflacja dodatkowo sztucznie obniżenie wartości waluty krach na giełdach haos protesty ludzi a potem . Ci co do tego doprowadzili beda dzielnie walczyć o obywateli w potrzasku. To bed,ie moment na wprowadzenie cudownego lekarstwa na zrujnowaną walutę.
Pieniądz cyfrowy. Czyli taki który będzie rejestrował każda transakcje bedzie też ograniczał obywatele na co wyda swoje pieniądze! Skoro kupiłeś flaszke to drugiej juz nie kupisz . Skoro kupujesz bułki 30k. Od domu znaczy ze spalasz zbyt dużo benzyny i emitujesz co² wiec jutro już benzyny nie kupisz. Twój limit się wyczerpał. I inne idiotyzmy jak zakaz kupowania ubrań czy spożywania mięsa bo to szkodzi planecie . Twoja karta płatnicza bedzie zablokowana na tego typu zakupy jedynie mąkę z robaków bardzo proszę. Od rolnika nie kupisz domowych wyrobów bo nie będzie gotowki wszystkie zakupy beda musiały przejść przez sklep.
Obrzydzanie ludziom gotowki trwa w najlepsze. Pod różnymi pretekstami . Ze gotówka jest zła bo przenosi zarazki i virus. Ze służy tylko do przestępstw a to margines ale dla niemumatych to jest argument. Likwidacja bankomatów najbliższe 30km.
Wyplata z bankomatu swoich pieniędzy obarczona prowizją. I limity wypłat absurdalnie niskie.
Wyplata w oddziale banku utrudniona. I przesłuchanie jak przestępcę poco ile dlatego.
Jednocześnie robione promocje i zniżki ale nie łudźcie się to przejściowe płatności vipps z rabatem itd. I codzienne pranie mózgu w tv prasie ze babci ukradli gotówkę na wnuczka na policjanta ze gotówka to służy to przekrętów . Masz gotówkę i możesz jej używać to jesteś niezależny od tego czy jest prąd czy działa internet i czy Twój bank nie ma awarii systemu.
A w skrajnych przypadkach gdy znow zamkną wszystkich w domach z powodu nowej magicznie powstałej pandemii
Po doświadczeniach z poprzednia już wiesz ze to była lipa. Bedziesz nieposłuszny i nie zostanie w domu to ci się na1 klikniecie zablokuje konto z twoimi wirtualnymi pieniążki i zdychaj z głodu bez gotowki nawet chleba nie kupisz. Albo Rób co ci kazali.
Z tym nie będą mieli skrupułów co pokazały władze demokratyczne Kanady kiedy strajkowali kierowcy ciężarówek przeciwko zamykaniu ludi w domach i przymusowym szczepieniom. Zablokowali konta wszystkim i dodatkowo wszystkim którzy im pomagali . Donosili jedzenie i paliwo do webasto zimą. Zbiórka w internecie skonfiskowana.
Jedynie gotówka ich uratowała i ludzie sobie poradzili. Później wszyscy dostali 10 lat bezwzględnego więzienia za terroryzm. Brońcie gotowki i Ne dajcie sobie odebrać godności!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:147  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Dla tych ktorzy wciaz maja konto w PKO SA i robia przelwey do PL ze wzgledow biznesowych proponuje zmiane banku ..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:51  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Proponuję od dziś płacenie w sklepach tylko gotówką walić kasy samoobsługowe zrobić kolejki w sklepach i na stacjach benzynowych jak strajkowali motocykliści w Polsce że opłata za przejazd autostradą kosztuje tyle samo co osobówka jakby 2 koła niszczyły asfalt tak s. amo jak 4 koła . Zablokowali kasy płacąc kilogramami motet 1 grosz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:82  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Kolejny minus nowej waluty cyfrowej jest to że będzie ona programowana na co można ją wydać a na co nie i limit ile czego można kupić w tym miesiącu np.ale najgorsze jest to że będzie miała DATĘ WAŻNOŚCI. Czyli masz na koncie w tym miesiącu 40000 wydałeś 30000 reszta przepada jak punkty na karcie Orlenu. To ma na celu aby nikt nie mógł zbudować sobie poduszki bezpieczeństwa ze swoich oszczędności!!!!!
Wielu ludzi zbuntowało się przeciwko przymusowym szczepieniom przeciwko wirusowi celebrycie straszono ich że jeżeli się nie zaszczepia to codziennie będą musieli ponosić koszty testowania zanim przekroczą bramę fabryki itd paszporty segregacyjne . Ludzie którzy mieli oszczędności mieli na to wywalone. Dodatkowo stwierdzili że jeśli chcą ich zwolnić z pracy to gitara posiedzę domu pół roku nav zapłaci za ten urlop.
Jak wprowadza walutę cyfrową i zdelegalizujà gotówkę a twoje wirtualne znikną na koniec miesiąca budzisz sie z reka w nocniku. I jak niewolnik zrobisz co co każą albo twoje dzieci będą głodne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:70  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Oryginalny film opublikowany w 2012 zanim się zaczęło.
youtu.be/liNxWJ4WYBc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
13 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Oj skonczy sie lewizna skonczy sie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok