Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
... dawaj...pisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
No dobra, nie będę trolować więcej. Pozdrawiam z Moskwy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jak widać,słychać i czuć jestem z miasta...
...epatujesz tutaj zwiedzaniem Norwegii...jakim cudem ,jak jesteś w robocie 6 dni w tygodniu po 12 godzin...dobrze ,ze prawo zabrania tutaj takim jak ty pracy jeszcze w niedziele....co zwiedzasz w kontenerze w ktorym mieszkasz?...czym zwiedzasz?...itd...
...nie krytykuje ,ze tak pracujecie rotacyjnie...nie mòj problem
....nie masz teź za wiele praw...moga cie szybko zwolniç czy tez ot tak poprostu powiedziec ..przyjedz ale 2 tygodnie pozniej...bo nie mamy zlecen
...ja pracujac na etacie 37,5 godz tyg. konczac tydzien w piatek o 13...mam urlop co weekend....mega stawke godzinową,6 miesieczny okres wypowiedzenia ...i to, ze pracodawca na moje stanowisko nie moźe nikogo zatrudnic,naleźe do zwiazkow zawodowych,nie mam zadnych zobowiazan osobistych ani kredytowych...
..oj długo by wymieniać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
...i trzymają nas w klatkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Wybaczcie, chciałam się dowartościować ale wyszło jak zwykle.
Stoimy na każdym rogu, z tekturą, na której jest napis, podejmę każdą pracę.
A tak naprawdę to siedzę w pcimiu średnim w Polszy. Zazdroszczę wam, że tak sobie radzicie, tacy z was na faście czampiony.
Nie to co reszta oderwana granatem od pługa, bezzębne Stawki, Zdziśki i wąsate Janusz e.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Dla mnie ludzie na faście to takie polskie nieudaczniki. Przyjechali do Norwegii, złapali pierwsza lepszą robotę i tak trwają przy niej, gdyż boją się zaryzykować i zmienić na coś lepszego. Okłamując siebie, że mają dobrze, muszą mieć kogoś gorszego, dlatego nie mogą pogodzić się, że ludzie z agencji mogą naprawdę dobrze zarabiać, mieć pełnię praw pracowniczych, fajnie ułożony system pracy...itd.

A przecież w każdym modelu pracy są i tacy co mają dobrze i tacy co są wyzyskiwani. Czy to fast czy agencja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Leżę sobie, słucham muzyczki.
Trolować dalej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...trolu,ile masz tu kont?
...wszedzie masz po 1 plusie...nawet za najwieksza bzdure...
...masz jakieś nieokreslone kompleksy ...
...bezrobocie doskwiera?...niedługo cie zaproszą do tych kołchozòw...
Ps..napisze kròtko...nie wiesz nic o cywilizowanej pracy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
A kim ty jesteś żebyś kogoś uświadomiał?Ja chociaż trochę patriotyzmu mam a ty za koronki się sprzedałeś i właśnie tacy jak ty na wsi szpanują!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok