Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dramatyczna walka o awans i fantastyczny Szczęsny: norweskie media po meczu Polska vs. Argentyna - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Miroman Riggman (552 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
No i po co te siermięgi wyszły w ogóle z grupy? Dzieci na boisku lepiej się starają niż nasi gwiazdorzy.Lewa skończony lamus nawet już karnego nie umie szczelić! Ile wczoraj było strzałów na bramkę? 0 ! Szkoda tylko miejsca zajmować. Taki Meksyk to może i by powalczył z Francją. My się tylko wstydu na jemy.
PS pierwszego minusa już sobie dałem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...to co namazales ryśku serce..już czytałem chyba na meczykach.pl
...nie takie tuzy wychodziły z grup z 3 punktami,więc...remis,wygrana i przegrana to dobry wynik..
...to był jedyny cel..historyczny...
...co do Lewandowskiego,hmmm Messi tez nie strzelił i co... nic!...a pamieta osoba asyste i gol z Arabią i kilka innych okazji
Ps. w niedziele zagrają na luzie ,chociaż po tych obronach karnych..nasz trener Misiek może im narzucić obrone Częstochowy,licząc na Szczesnego w rzutach karnych..absurd,ale mozliwy...wszystko do czasu grania na remis,pierwszy gol dla Kogutów i trzeba bedzie wyłączyć ,,wsteczny bieg,,
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...do ryśka serce jeszcze
..jest njus
..Belgia,Niemcy nie wyszły z grupy
.. przez kilkanascie minut meczu Hiszpania była poza turniejem..
.Ps. cieszmy się chwilą.
Ps.2. zawsze oglądam mecze polskiej reprezantacji...i juz sam nie wiem co mi sprawia większą przyjemnośc...kiedy wygrywamy czy przegrywamy
..a może chodzi tylko o emocje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Do boja ... to co ty namazałeś też już wszędzie było... zdecydowanie bardziej mnie cieszy to, że szwaby nie wyszły po raz kolejny z grupy.... ale zobacz co robi Japonia czy nawet przegrana Kostaryka ...i porównaj to sobie do naszych gałkarzy ...bez odbioru ....
Ps ...pozwoliłem sobie używać.... 3 kropków ... lol .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok