Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polski student fascynował się Breivikiem. Planował zamach na uniwersytecie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty Miroman MałeMi (848 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polski student fascynował się Breivikiem. Planował zamach na uniwersytecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Jednego nie rozumiem .Dlaczego wciąż i wciąż pisze się o gościu który zabił 77 osób w tym większość dzieci?! W dodatku wciąż wymienia się go z imienia i nazwiska a nawet akcentuje się, że ma nowe nazwisko! Czemu to ma służyć? Są setki bezimiennych bohaterów o których nikt nigdy nie usłyszał i nie usłyszy ale o cweluchu mordercy już nawet 5 letnie dzieci wiedzą! Ja nie wiem czy Norwedzy się nim chełpią czy co ? Pilnie śledzą wszystko co go dotyczy i recjanują z wypiekami na twarzy! A MN kalkuje te bzdury jakby to i Polaków miało kręcić. H mu w h !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Ryszard Lwie Serce napisał:
Jednego nie rozumiem .Dlaczego wciąż i wciąż pisze się o gościu który zabił 77 osób w tym większość dzieci?! W dodatku wciąż wymienia się go z imienia i nazwiska a nawet akcentuje się, że ma nowe nazwisko! Czemu to ma służyć? Są setki bezimiennych bohaterów o których nikt nigdy nie usłyszał i nie usłyszy ale o cweluchu mordercy już nawet 5 letnie dzieci wiedzą! Ja nie wiem czy Norwedzy się nim chełpią czy co ? Pilnie śledzą wszystko co go dotyczy i recjanują z wypiekami na twarzy! A MN kalkuje te bzdury jakby to i Polaków miało kręcić. H mu w h !
Bezimienni bohaterowie... to jak na Niemcow mówi się potocznie.. NAZIŚCI ,żeby wiele młodych Niemców i innych.. nie wiedziało kto był kim..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok