Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
andrzej Czapiewski mart enty N O Kifu777 Ania Ania Riggman engm DANIEL. Wach PIOTR SZYMANSKI (2111 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
napisał:Gabryś, jeździsz po forum na forumowej szmacie od miesięcy i zdziwiony,
że konto zablokowali.
- Jak tam z Miśkiem Miroszką?
- Doszedłeś do kasy \\\"należnej\\\"?
- Czy się stoi, czy się leży 2000 się należy
- Oskarżyłeś go publicznie na fb, ponoć zniknąłeś z kontaktu z nim.

Ooo, następny z klanu szmacianego, ale mam humor, chociaż tu gdzie jestem pada jak z cebra.
Odpowiadam:
- Nie wiem kto to jest jakiś tam Misiek Miroszka, wiem natomiast iże jest taka wieś koło Gniezna właśnie Miroszka.
- Miałem dobrego i zaangażowanego Konsultanta z bemanningu, który znalazł dla mnie, parę projektów w zastępstwie wakacyjnym to i coś tam zarobiłem.
- Przygłupie FORUMOWY, jak widać nie dociera do ciebie fakt iż jestem już niestety, Norweskim Emerytem i posiadam BARDZO skromny, ale jednak, stały ZASIŁEK EMERYTALNY.
Dlatego też ten ironiczny wpis świadczy jedynie o twojej nieudolnej acz złośliwości, która akurat wisi mi jak cygańskie korale.
- Nikogo NIE OSKARŻYŁEM, ani też nie zniknąłem z faceśmacebarabace, a jedynie stwierdziłem niezbity fakt.
Ponieważ gość dał ogłoszenie iż poszukuje pracownika i na PW, napisał iż daje legalną umowę o pracę, co jest KŁAMSTWEM, KARALNYM PRZEZ INSPEKCJĘ PRACY!!!.
O ile taki fakt zgłosi się do IP, przedkładając taką umowę.
Ponieważ posiada firmę jednoosobową, BEZ PRAWA ZATRUDNIANIA innych pracowników.
I tyle, ten konkretny OSZUST, sam się ośmieszył i wycofał rakiem, likwidując swoje ogłoszenia. Natomiast moje informacje nadal widnieją tam gdzie je zamieściłem.
COŚ jeszcze?

Gdzie tak napisał, że daje legalną umowę o pracę?
Sam wszędzie wypisujesz, że szukasz dorywczej pracy, a tu nagle wyskakujesz z inspekcjami.
Jesteś zwykłym zardzewiałym szrotem, który tą swoją rdzę roznosi wszędzie.
Skoro koleś potem na grupie napisał, że szuka kogokolwiek, kto Cię zna, bo nie ma z Tobą kontaktu, a na fb swoje wyrzygi przedstawiłeś, to znaczy, że nie umiesz rozmawiać i żeś sztywniak.
Ja zadzwonię do Niego z ciekawości i zapytam, jak to było
Być może zobaczył, żeś stary dziad piszący o instrukcji obsługi szpachli na fb i dał sobie spokój.
Bo wiesz...
On zapierdala i szuka sobie podobnego, a nie jątrzącego wymagającego dziadka, nad którym trzeba sprawować notoryczną opiekę, bo wtedy musiałby pracować na Twoje wypłaty, a na swoje nie miałby czasu

Poza tym pajacu, gdybyś się nadawał do zatrudnienia, w sensie zarobiłbyś na siebie, na bossa i na zużyte narzędzia, to zmiana profilu działałności i zatrudnienie zajmuje kilkanaście minut na altinnie.
Jesteś, jak ta kracząca wrona, czy inna sroka na opadłym z liści drzewie podczas jesieni...
Ani pożytku, tylko wrzeszczy od rana do nocy...

A za chwilę będzie znowu mega ogłoszenie na forumku.

Dejcie nocleg w "logicznej"opłacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:
G123 napisał:
napisał:Gabryś, jeździsz po forum na forumowej szmacie od miesięcy i zdziwiony,
że konto zablokowali.
- Jak tam z Miśkiem Miroszką?
- Doszedłeś do kasy \\\\\\\"należnej\\\\\\\"?
- Czy się stoi, czy się leży 2000 się należy
- Oskarżyłeś go publicznie na fb, ponoć zniknąłeś z kontaktu z nim.

Ooo, następny z klanu szmacianego, ale mam humor, chociaż tu gdzie jestem pada jak z cebra.
Odpowiadam:
- Nie wiem kto to jest jakiś tam Misiek Miroszka, wiem natomiast iże jest taka wieś koło Gniezna właśnie Miroszka.
- Miałem dobrego i zaangażowanego Konsultanta z bemanningu, który znalazł dla mnie, parę projektów w zastępstwie wakacyjnym to i coś tam zarobiłem.
- Przygłupie FORUMOWY, jak widać nie dociera do ciebie fakt iż jestem już niestety, Norweskim Emerytem i posiadam BARDZO skromny, ale jednak, stały ZASIŁEK EMERYTALNY.
Dlatego też ten ironiczny wpis świadczy jedynie o twojej nieudolnej acz złośliwości, która akurat wisi mi jak cygańskie korale.
- Nikogo NIE OSKARŻYŁEM, ani też nie zniknąłem z faceśmacebarabace, a jedynie stwierdziłem niezbity fakt.
Ponieważ gość dał ogłoszenie iż poszukuje pracownika i na PW, napisał iż daje legalną umowę o pracę, co jest KŁAMSTWEM, KARALNYM PRZEZ INSPEKCJĘ PRACY!!!.
O ile taki fakt zgłosi się do IP, przedkładając taką umowę.
Ponieważ posiada firmę jednoosobową, BEZ PRAWA ZATRUDNIANIA innych pracowników.
I tyle, ten konkretny OSZUST, sam się ośmieszył i wycofał rakiem, likwidując swoje ogłoszenia. Natomiast moje informacje nadal widnieją tam gdzie je zamieściłem.
COŚ jeszcze?

Gdzie tak napisał, że daje legalną umowę o pracę?
Sam wszędzie wypisujesz, że szukasz dorywczej pracy, a tu nagle wyskakujesz z inspekcjami.
Jesteś zwykłym zardzewiałym szrotem, który tą swoją rdzę roznosi wszędzie.
Skoro koleś potem na grupie napisał, że szuka kogokolwiek, kto Cię zna, bo nie ma z Tobą kontaktu, a na fb swoje wyrzygi przedstawiłeś, to znaczy, że nie umiesz rozmawiać i żeś sztywniak.
Ja zadzwonię do Niego z ciekawości i zapytam, jak to było
Być może zobaczył, żeś stary dziad piszący o instrukcji obsługi szpachli na fb i dał sobie spokój.
Bo wiesz...
On zapierdala i szuka sobie podobnego, a nie jątrzącego wymagającego dziadka, nad którym trzeba sprawować notoryczną opiekę, bo wtedy musiałby pracować na Twoje wypłaty, a na swoje nie miałby czasu
Poza tym pajacu, gdybyś się nadawał do zatrudnienia, w sensie zarobiłbyś na siebie, na bossa i na zużyte narzędzia, to zmiana profilu działałności i zatrudnienie zajmuje kilkanaście minut na altinnie.
Jesteś, jak ta kracząca wrona, czy inna sroka na opadłym z liści drzewie podczas jesieni...
Ani pożytku, tylko wrzeszczy od rana do nocy...
A za chwilę będzie znowu mega ogłoszenie na forumku.
Dejcie nocleg w "logicznej"opłacie

Ciekawe stwierdzenie, skoro tak łatwo i szybko można zmienić ten status, to dlacZego ten konkretny gość, nie zmienia tego statusu od 2016 roku, odkąd ma tą szemraną firemkę, tylko roluje ludzi na stawkach i pobiera nielegalnie Podatek i Ubezpieczenie, WMAWIAJĄC IŻ TE KWOTY WPŁACA DO SKARBÓWKI???.
Praca dorywcza nie oznacza wcale pracę na dziko, w tym roku pracowałem dorywczo na zastępstwach urlopowych i za każdą godzinę legalnej pracy miałem odprowadzony podatek i ubezpieczenie.
Dlatego przestań pieprzyć androny.
Co do jego poszukiwania, to przeczytaj te jego bzdury, parę razy powoli to może zrozumiesz tą jego nieudolną taktykę odwrócenia uwagi od swojej szemranej osoby.
To tyle w tym temacie z mojej strony, ponieważ temat się zużył i znużył...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Przy okazji.
Zgłosiło się trzech byłych jego pracowników z umowami i dokumentami, przepracowanych godzin.
Gość walił w rogi ile się dało i jak się dało.
I natychmiast zwalniał jak ktoś zaczął wątpić w jego uczciwość co do odprowadzania podatków i ubezpieczenia i groził iż oni też będą ukarani jak to zgłoszą do Inspekcji.
Co jest wierutną bzdurą.
Z wstępnych obliczeń, oszukał trzech ludzi na jednostkowe kwoty po 70 tys. nok na zaliczkach podatkowych!
To natomiast, na dzień dzisiejszy, dla tych trzech osób daje kwotę ogólną ponad 200-tys. nok.
A to dopiero początek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok