Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
andrzej Czapiewski mart enty N O Kifu777 Ania Ania Riggman engm DANIEL. Wach PIOTR SZYMANSKI (2112 niezalogowanych)
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
I od razu wiadomo jaki kolorek skóry ma koleszka ...jakby to polak był to trąbili by wszem i wobec...

Zanim zaczniesz napierdalać na "koleszkow o innym kolorku skórki" to przestudiuj słownik języka polskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
I od razu wiadomo jaki kolorek skóry ma koleszka ...jakby to polak był to trąbili by wszem i wobec...
Zanim zaczniesz napierdalać na \"koleszkow o innym kolorku skórki\" to przestudiuj słownik języka polskiego.

Jak widzę, to na tym forum, panoszą się SAMI GRAMMARFAZI, CO JEDEN TO lepsiejszy ode drugiego.
A przecież " podobno mieszkacie we Norge, gdzie są oficjalnie 2 języki państwowe i ponad 100-dialektów.
Gdyby Norgi miały stosować się do Waszych polaczkowosraczkowych zasad to we norgeśmorge była by jusz dafno 100lletnia fojna o popfafność we PISnofni...
ŻENADA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
I od razu wiadomo jaki kolorek skóry ma koleszka ...jakby to polak był to trąbili by wszem i wobec...
Zanim zaczniesz napierdalać na \\\"koleszkow o innym kolorku skórki\\\" to przestudiuj słownik języka polskiego.

Jak widzę, to na tym forum, panoszą się SAMI GRAMMARFAZI, CO JEDEN TO lepsiejszy ode drugiego.
A przecież \" podobno mieszkacie we Norge, gdzie są oficjalnie 2 języki państwowe i ponad 100-dialektów.
Gdyby Norgi miały stosować się do Waszych polaczkowosraczkowych zasad to we norgeśmorge była by jusz dafno 100lletnia fojna o popfafność we PISnofni...
ŻENADA.


Gabryś, żenada to te Twoje wypotki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
I od razu wiadomo jaki kolorek skóry ma koleszka ...jakby to polak był to trąbili by wszem i wobec...
Zanim zaczniesz napierdalać na \\\"koleszkow o innym kolorku skórki\\\" to przestudiuj słownik języka polskiego.

norgeśmorge


Gabrielu kolejne konto...tym razem o co bedziesz zebral... bo juz praca,fajki czy przytulisko juz bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
G123 napisał:
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
I od razu wiadomo jaki kolorek skóry ma koleszka ...jakby to polak był to trąbili by wszem i wobec...
Zanim zaczniesz napierdalać na \\\\\\\"koleszkow o innym kolorku skórki\\\\\\\" to przestudiuj słownik języka polskiego.
norgeśmorge
Gabrielu kolejne konto...tym razem o co bedziesz zebral... bo juz praca,fajki czy przytulisko juz bylo


JAKŚ forumowa SZMATA, ZABLOKOWAŁA Mi podstawowe konto, a jak wiadomo wszem i wobec i to ode dawna, tych kont posiadam 33, tyle co katabasy guzików w swoich sutannach.
Dlatego też jestem nadal tu obecny.
Moje konta na tym forumie, nie są wcale, przypadkowe i posiadają specyficzny KOD.
Dlatego też, to żaden problem dla stałych wieloletnich bywalców,
zgadnąć kto akurat pisze.
Akurat niczego nie potrzebuję i jestem kontent z obecnego statusu, chociaż mogło by być o wiele lepiej jak zwykle.
Ot tak sobie, zaglądam na stronę i nic nadto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:
G123 napisał:
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
I od razu wiadomo jaki kolorek skóry ma koleszka ...jakby to polak był to trąbili by wszem i wobec...
Zanim zaczniesz napierdalać na \\\\\\\\\\\\\\\"koleszkow o innym kolorku skórki\\\\\\\\\\\\\\\" to przestudiuj słownik języka polskiego.
norgeśmorge
Gabrielu kolejne konto...tym razem o co bedziesz zebral... bo juz praca,fajki czy przytulisko juz bylo

JAKŚ forumowa SZMATA, ZABLOKOWAŁA Mi podstawowe konto, a jak wiadomo wszem i wobec i to ode dawna, tych kont posiadam 33, tyle co katabasy guzików w swoich sutannach.
Dlatego też jestem nadal tu obecny.
Moje konta na tym forumie, nie są wcale, przypadkowe i posiadają specyficzny KOD.
Dlatego też, to żaden problem dla stałych wieloletnich bywalców,
zgadnąć kto akurat pisze.
Akurat niczego nie potrzebuję i jestem kontent z obecnego statusu, chociaż mogło by być o wiele lepiej jak zwykle.
Ot tak sobie, zaglądam na stronę i nic nadto.


to dobrze ze Ci zablokowali bo chyba juz troche przesadzales z tym zebraniem....moze w koncu pojdziesz po rozum do glowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:to dobrze ze Ci zablokowali bo chyba juz troche przesadzales z tym zebraniem....moze w koncu pojdziesz po rozum do glowy
Jak widać po twoim wpisie, to nadal niestety jesteś Forumową Szmatą, której sprawia radość bieda innego użytkownika forum.
Jednak nie życzę tobie takiego stanu, ponieważ TY KONKRETNIE, nie dał byś sobie rady i pewnie rzucił byś się ze skały do fiordu, lub coś w tym klimacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
Riggman napisał:to dobrze ze Ci zablokowali bo chyba juz troche przesadzales z tym zebraniem....moze w koncu pojdziesz po rozum do glowy
Jak widać po twoim wpisie, to nadal niestety jesteś Forumową Szmatą, której sprawia radość bieda innego użytkownika forum.
Jednak nie życzę tobie takiego stanu, ponieważ TY KONKRETNIE, nie dał byś sobie rady i pewnie rzucił byś się ze skały do fiordu, lub coś w tym klimacie.

Gabryś, jeździsz po forum na forumowej szmacie od miesięcy i zdziwiony, że konto zablokowali.
Jak tam z Miśkiem Miroszką?
Doszedłeś do kasy "należnej"?
Porwałeś się z motyką na słońce.
Czy się stoi, czy się leży 2000 się należy

Oskarżyłeś go publicznie na fb, ponoć zniknąłeś z kontaktu z nim.
Opowiedz no, jak to było.
Pośmiejemy się razem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:to dobrze ze Ci zablokowali bo chyba juz troche przesadzales z tym zebraniem....moze w koncu pojdziesz po rozum do glowy
Jak widać po twoim wpisie, to nadal niestety jesteś Forumową Szmatą, której sprawia radość bieda innego użytkownika forum.
Jednak nie życzę tobie takiego stanu, ponieważ TY KONKRETNIE, nie dał byś sobie rady i pewnie rzucił byś się ze skały do fiordu, lub coś w tym klimacie.


jak ja jestem forumowa szmata to kim Ty jestes ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:Gabryś, jeździsz po forum na forumowej szmacie od miesięcy i zdziwiony,
że konto zablokowali.
- Jak tam z Miśkiem Miroszką?
- Doszedłeś do kasy \"należnej\"?
- Czy się stoi, czy się leży 2000 się należy
- Oskarżyłeś go publicznie na fb, ponoć zniknąłeś z kontaktu z nim.

Ooo, następny z klanu szmacianego, ale mam humor, chociaż tu gdzie jestem pada jak z cebra.
Odpowiadam:
- Nie wiem kto to jest jakiś tam Misiek Miroszka, wiem natomiast iże jest taka wieś koło Gniezna właśnie Miroszka.
- Miałem dobrego i zaangażowanego Konsultanta z bemanningu, który znalazł dla mnie, parę projektów w zastępstwie wakacyjnym to i coś tam zarobiłem.
- Przygłupie FORUMOWY, jak widać nie dociera do ciebie fakt iż jestem już niestety, Norweskim Emerytem i posiadam BARDZO skromny, ale jednak, stały ZASIŁEK EMERYTALNY.
Dlatego też ten ironiczny wpis świadczy jedynie o twojej nieudolnej acz złośliwości, która akurat wisi mi jak cygańskie korale.
- Nikogo NIE OSKARŻYŁEM, ani też nie zniknąłem z faceśmacebarabace, a jedynie stwierdziłem niezbity fakt.
Ponieważ gość dał ogłoszenie iż poszukuje pracownika i na PW, napisał iż daje legalną umowę o pracę, co jest KŁAMSTWEM, KARALNYM PRZEZ INSPEKCJĘ PRACY!!!.
O ile taki fakt zgłosi się do IP, przedkładając taką umowę.
Ponieważ posiada firmę jednoosobową, BEZ PRAWA ZATRUDNIANIA innych pracowników.
I tyle, ten konkretny OSZUST, sam się ośmieszył i wycofał rakiem, likwidując swoje ogłoszenia. Natomiast moje informacje nadal widnieją tam gdzie je zamieściłem.
COŚ jeszcze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok