Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej? Kryzys i drożyzna zdominowały w lipcu norweskie dyskusje - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty N O LewySierpowy Mariusz S Riggman Cesar Lunka Koszycka Mirek Mirek Morrito (1219 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
A ja wróciłem właśnie z pobytu w PL. Drogo w NO ? To zapraszam do PL ! Z roku na rok jest drożej i gorzej !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Makarewicz Wieslaw)
Wiking
okradanie swoich mieszkanców
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magik Logik
(MagikLogik)
Wiking
Potwierdzam , mieszkam w Norwegii i kryzys jest tu porażający. Zamiast 4 razy wiecej paliwa niz w polsce kupię sobie 3,8 razy wiecej ))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Oni tak licza te procenty jak ja reklamowki. Kiedys za 500 koron kupilem dwie pelne reklamowki jedzenia a teraz nawet 3 potrzebuje!!!! Z ta roznica, ze kiedys jadlem duzo miesa a teraz wegetarianskie...glownie chipsy i popcorn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Porownaj paliwo z USA a wyjdzie zes ....,,bezdomny w Norwegii,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
wszyscy biznesmenni co pisze te komentarze gdzie mieszkaja po 3 w pokoju i norwegie znaja jedynie z szyby t-bany jadac do pracy.

Czy wszystko podrozalo...tak duzo podrozalo...srednio o od 30 do 100 % a pensje stoja jak staly. Niektorzy w tym kraju maja rodziny, biznesy i korzystaja z zycia a nie co piatek woda od przemyta a w polsce dom na kredyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok