Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska: od dziś koniec z kwarantanną i maseczkami - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. LewySierpowy GACEK GACEK (1109 niezalogowanych)
25 Postów
Mirek Biłek
(mirecque)
Wiking
Czytajcie ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane "nad Wisłą", a więc jakimś pasie gruntu w pobliżu rzeki Wisły z obydwu jej stron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska: od dziś koniec z kwarantanną i maseczkami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
mirecque napisał:
Czytajcie ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane "nad Wisłą", a więc jakimś pasie gruntu w pobliżu rzeki Wisły z obydwu jej stron. NO erudyta ze ciebie de best.
Zabłysnąłeś dokładnie tak samo, jak ci od negacji iż ciągnik z naczepą nie jest TIREM, ponieważ .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mirek Biłek
(mirecque)
Redaktor
Onty_Ja_Gabriel_3.
NO erudyta ze ciebie de best.
Zabłysnąłeś dokładnie tak samo, jak ci od negacji iż ciągnik z naczepą nie jest TIREM, ponieważ .....

A Ty widzę znasz się na żartach jak mało kto. Współczuję Ci bycia nadzwyczaj poważnym, który nie potrafi się uśmiechnąć. Oczywiście współczuję Tobie i Twoim bliskim. Poza tym ja tutaj bardziej chciałem zabłysnąć poczuciem humoru aniżeli erudycją. Moja wypowiedź nie wykazuje się erudycją. Szczerze mówiąć: chciałbym być erudytą.

A propos ciągnika siodłowego z naczepą. Ten może być nazywany TIRem, ponieważ słownik języka polskiego już to znaczenie wchłonął.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
mirecque napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3.
NO erudyta ze ciebie de best.
Zabłysnąłeś dokładnie tak samo, jak ci od negacji iż ciągnik z naczepą nie jest TIREM, ponieważ .....
A Ty widzę znasz się na żartach jak mało kto. Współczuję Ci bycia nadzwyczaj poważnym, który nie potrafi się uśmiechnąć. Oczywiście współczuję Tobie i Twoim bliskim. Poza tym ja tutaj bardziej chciałem zabłysnąć poczuciem humoru aniżeli erudycją. Moja wypowiedź nie wykazuje się erudycją. Szczerze mówiąć: chciałbym być erudytą.
A propos ciągnika siodłowego z naczepą. Ten może być nazywany TIRem, ponieważ słownik języka polskiego już to znaczenie wchłonął.

Ogólnie, jeżeli atakuje się rodzinę adwersarza to źle to świadczy o tymże atakującym.
W dzisiejszych trudnych czasach, ten twój "humor" jest jedynie CZRNYM HUMOREM dlatego też i mój powyższy taki a nie inny tekst.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Dla nas ten caly kabaret z maskami wogole nigdy nie powinien miec miejsca,bol i ubolewanie to przezywaja covidianie teraz,kazali zachowywac dystans,zachowywali,trzeba bylo kisnac w czterech scianach to kisneli,trzeba bylo sie szczepic to sie szczepili,aby gdy wojna przyszla,wszysko poszlo w pizdu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
LewySierpowy napisał:
Dla nas ten caly kabaret z maskami wogole nigdy nie powinien miec miejsca,bol i ubolewanie to przezywaja covidianie teraz,kazali zachowywac dystans,zachowywali,trzeba bylo kisnac w czterech scianach to kisneli,trzeba bylo sie szczepic to sie szczepili,aby gdy wojna przyszla,wszysko poszlo w pizdu...
Powiedź to RODZINOM TYCH, CO NA COVID UMARLI i nadal umierają.
Ponieważ się z tego wyśmiewali.
Mnie to nigdy nie przeszkadzało, ponieważ w dzieciństwie rodzice mojego kolegi z klasy, nie pozwolili zaszczepić go na ospę, która wtedy szalała.
Mówili iż to wymysł komuny, bo tak mówi Wolna Europa.
Reszta się zaszczepiła, ponieważ rodzice byli zastraszani.
Cała klasa przeżyła, a w szkole zachorowali tylko ci co rodzice zabronili szczepienia!.
I CO KOLEGA ZACHOROWAŁ i jego ojciec również, kolega umarł, a ojca pokręciło jak po Heine-Medina.
Od tego czasu, szczepię się na każdą aktualną epidemię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
A ty szmato gabrielu andzrzeju wypierdala....j
Tak się załatwia sprawę z kurwami hejterowskimi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Brawo Mirek jedz z tą szmata Gabrielem to zwykła prostytutk....a
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Huj z tym całym Gabrielem to stary cwe...l
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok