Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty pendziwiatr48 Bartosz Tom Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Kladia Sarpis SelerNaciowy (1900 niezalogowanych)
2 Posty
SelerNaciowy
(SelerNaciowy)
Wiking
A jak taki kozak jestes to zapraszam pod ambasade Rosji. Gosc z banderowska flaga jest tam teraz codziennie. Idz z nim podyskutuj o Wolyniu prosze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
SelerNaciowy
(SelerNaciowy)
Wiking
Ps. Bandere zabordowal agent KGB Tak, Matuszka Rasija kochala Bandere i kocha do dzis Blagam ludzie, zanim zaczniecie sie powolywac na jakies fakty z historii, to upewnijcie sie najpierw prosze czy to na pewno prawda. Google, wikipedia... cokolwiek. Blagam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
SelerNaciowy napisał:
Nie chcesz pomoc, nie pomagaj - ale nie siej nienawisci, zasciankowy polaku.Czy ty rozumiesz pojęcie \"zaściankowy\"?
Ponieważ moim zdaniem, nie masz szarego pojęcia co to słowo znaczy.
Ponadto, zaczynasz ubliżać osobie, która ma odrębne zdanie w tym drażliwym temacie.
To natomiast jest odznaką słabości atakującego, który stara się zmienić punkt ciężkości tematu, wprowadzając specjalnie formę ewentualnej \"pyskówki\".
Jednymi słowy jesteś zwykłym nieudolnym agitatorem rodem z radzieckiej strefy wpływu, który jak chorągiewka zmienia swoje poglądy grając jedynie na uczuciach naiwnego TŁUMU.
Żegnam ozięble,Twierdząc Nadal Iż Obecnie ROSJA PUTINA wypłaca JEDYNIE ukraińcom należne DYWIDENDY za MORD POLAKÓW NA WOŁYNIU.


Uderz w stol.....
Dziekuje bardzo za twoje odczucia co do mnie. Zapewniam, ze nie musisz sie o mnie martwic, ale dzieki za twoje dobre, polskie serce i wglad w moja skromna osobe.

Proponuje abys nienawidzil dodatkowo sasiada Norwegii, Szwecje. Za potop.

Polak potrzebuje obrac sobie wroga i na nim skupic swoja pielegnowana nienawisc.
Milego dnia, pelnego nienawisci. Widac jest ona jedyna podpora w twoim zyciu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei, w pełni popieram twoją opinię, serce rośnie jak czyta się takie wpisy, sama też chodzę na WSZYSTKIE protesty a serce krwawi jak zbrodniarz wojenny Putin morduje niewinnych ludzi, dzieci i kobiety. Niszczy wszystko, całe ich życie. Ludźmi takim jak Gabriel się nie przejmuj. tacy ludzie mentalnie tkwią w średniowieczu i karmią się swoją nienawiścią do ludzi, którzy zrobili zło sto lat temu. Tacy ludzie nie potrafią zapomnieć, wybaczyć i iść dalej. Każdego coś złego spotkało w tym życiu ale to nie powód aby żyć tym złem i cierpieniem i ciągle to wspominać.
Trzymaj się ciepło i dzięki za ten wpis.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kladia
(Kladia)
Wiking
Ja tylko tu dodam, ze wladze lwowskie oglosily rok 2022 rokiem UPA.
A do tego, jak nas ''uwielbiaja'' Ukraincy poczytajcie o blokowaniu przez Ukraine polskich pociagow- tylko polskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Kladia napisał:
Ja tylko tu dodam, ze wladze lwowskie oglosily rok 2022 rokiem UPA.
A do tego, jak nas ''uwielbiaja'' Ukraincy poczytajcie o blokowaniu przez Ukraine polskich pociagow- tylko polskich.

Wypierdalaj ruski trollu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
Kladia napisał:
Ja tylko tu dodam, ze wladze lwowskie oglosily rok 2022 rokiem UPA.
A do tego, jak nas \'\'uwielbiaja\'\' Ukraincy poczytajcie o blokowaniu przez Ukraine polskich pociagow- tylko polskich.

Wypierdalaj ruski trollu

Dlaczego ubliżasz, Przecież to prawda i nie trzeba w to mieszać rosji i putina. 1- stycznia tego 2022 roku w całej ukrainie były czczone 113 urodziny Bandery.
Polacy mają schować pod dywan Wołyń i LUDOBUJSTWO, ponieważ teraz jest wojna.
A ukraińcy pomimo wojny, Honorują ludobójcę, plując w twarz Polakom którzy im teraz pomagają, to jak to tak?
Mój tekst który zamieściłem nie miał na celu prowadzić do pyskówki, tylko uczulić na zaistniałe Absurdy.
Kobieta zaczyna sama szczuć banderowcem pod ambasadą informując iż banderę zabili rosjanie.
To żadna nowości i jako wykształcona osoba powinna wiedzieć iż Trocki też został zabity przez KGB. Stalin dochodząc do władzy wymordował wszystkich swoich kolegów razem z rodzinami. To samo robił i nadal robi Putin.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
SelerNaciowy
(SelerNaciowy)
Wiking
Smacznej kawusi zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
SelerNaciowy napisał:
Smacznej kawusi zycze A dzieki, dzięki właśnie spożywam ten nektar.
I co, ukraińską pomocową socjotechnikę odłożyłaś na półkę na tym forumie?
A może jesteś już zadowolona z tego co zakładałaś, pisząc te grafomańskie elaboraty.
Również smacznej herbaty z nutą mleka.
Też Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok