Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweski rząd pod ostrzałem krytyki za przyjęcie delegacji talibów. W Oslo rozmawiają o prawach człowieka - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Tomku (1017 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Talib presji...prawa kobiet... Musieli by się jeszcze raz urodzić w Norge, co za naiwność..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Talibowie wszystko obiecaja, zeby tylko dostac kase. U nich glod i brak kasy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Jedyna sensowna pomoc dla Afganistanu to eliminacja Talibów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Nie ma sie co oszukiwac ,to jest konsekwencja tego ze muzulmanie maja coraz wieksze wplywy w Norwegii ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Wstyd, wstyd...jeszcze raz wstyd! Jeśli naród Afgański głoduje i za to odpowiada Taliban to niech walczy z Talibanem ...jeśli brak im wolności i odpowiada za to Taliban to niech walczy sobie wolność.Ale jeśli my pomożemy Talibanowi z opanowaniem głodu...wątpi czy ktokolwiek będzie pytła o wolność... w Afganistanie 95 % popiera Prawo (Sharia)Koraniczne ....więc...zastanowcie sie ludzie komu pomagacie? ale jak zwykle jest mowienie o dzieciach i kobietach ...A żadnych kobiet w delegacji nie widziałem. Jedyne o co chodzi to kasa , a jak widać interesy rządu tych krajów będą robić nawet z diabłem...zapomnieli już odcięte głowy zatknięte na ogrodzenie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Talibowie zabili 10 zolnierzy norweskich,dzisiaj zaprasza sie tych pastuchow do stolu jako kwiat inteligencji,normalnie to naplucie w twarz rodzinom tych zastrzelonych zolnierzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok