Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Omikron dotarł do Norwegii? Lekarze postawieni w stan gotowości - Norwegia

Czytali temat:
Valdek S. boj fra oszlo Miroman MałeMi tedimakuch Sarpis (1536 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Omikron dotarł do Norwegii? Lekarze postawieni w stan gotowości
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Jak ten omikron przybywa z Afryki to bardzo szybko sie zglosi do NAV ,tam powinni zrobic na niego zasadzke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Ponownie straszą spoleczenstwo, pewnie zeby ludzie sie juz szczepili sie na glazurę i terakotę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
Jebnijcie się w łeb takimi artykułami lewacka prostota.Może napiszecie coś innego pouczjącego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
Ci którzy tak piszę i nagłasniają to,to powini na to zachorować bardzo śmiertelnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
MałeMi napisał:
Ponownie straszą spoleczenstwo, pewnie zeby ludzie sie juz szczepili sie na glazurę i terakotę

Gdyby glupota, prostactwo, nienawisc i chamstwo bylo choroba to polecilabym tobie szczepionke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Sarpis napisał:
MałeMi napisał:
Ponownie straszą spoleczenstwo, pewnie zeby ludzie sie juz szczepili sie na glazurę i terakotę
Gdyby glupota, prostactwo, nienawisc i chamstwo bylo choroba to polecilabym tobie szczepionke.


O mnie sie nie martw ja juz otrzymalam szczepionke przeciw wsciekliznie razem z moim psem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
MałeMi napisał:
Sarpis napisał:
MałeMi napisał:
Ponownie straszą spoleczenstwo, pewnie zeby ludzie sie juz szczepili sie na glazurę i terakotę
Gdyby glupota, prostactwo, nienawisc i chamstwo bylo choroba to polecilabym tobie szczepionke.

O mnie sie nie martw ja juz otrzymalam szczepionke przeciw wsciekliznie razem z moim psem


Jakos niezbyt zadzialala. Trzeba dawki przypominajacej. Codzienne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Sarpis napisał:
MałeMi napisał:
Sarpis napisał:
MałeMi napisał:
Ponownie straszą spoleczenstwo, pewnie zeby ludzie sie juz szczepili sie na glazurę i terakotę
Gdyby glupota, prostactwo, nienawisc i chamstwo bylo choroba to polecilabym tobie szczepionke.

O mnie sie nie martw ja juz otrzymalam szczepionke przeciw wsciekliznie razem z moim psem

Jakos niezbyt zadzialala. Trzeba dawki przypominajacej. Codzienne.

Wspaniała ta Twoja przypominająca zlosliwość, wrodzona..? czy nabyta w szczepionce...??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałeMi napisał:
O mnie sie nie martw ja juz otrzymalam szczepionke przeciw wsciekliznie razem z moim psem [/quote]

...to nie pies to kundel...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok