Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gmina zachęca mieszkańców do szczepień i rejestracji dawek przyjętych w Polsce - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Gadomski piotr mikut Zbigniew Karpinski boj fra oszlo Miroman Adi8406 Wawelski tedimakuch (1091 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
piotr mikut
(sebi)
Nowicjusz
Orientuje się ktoś czy mogę się zaszczepić w huja... bo barki mam tak skłute od stearydów że aż wstyd pokazać, tym gangusom w bialych fartuchach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Antyszczepionkowcy niech zdychają !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Przeciez to zaszczepieni padaja jak muchy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Co za bzdury, 2 znajomych po szczepieniu leży w stanie ciężkim w szpitalu ,szczepili się 1 w NO 2 w PL na samym początku pandemi,inny chodzi jak paralityk od 2 dnia po szczepieniu a znajoma tego samego dnia przestała mówić i już 5 mc dochodzi do siebie ,ja mam już 3 raz zdiagnozowanego covida i mam tylko sracz...wszyscy z rodziny przeszli to jak jedno dyniowa grypę , bo to jest przecież grypa. Coś tu się nie spina i chodzi mi tylko o szczepienie na covida nie na inne choroby,wiemy jak ważne są.. chrzanić to..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Polonorek , nick adekwatny do stanu twojego umysłu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok