Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Lokalne „przepustki covidowe” w drodze. Mają być gotowe za kilka dni - Norwegia

Czytali temat:
piotr mikut boj fra oszlo Miroman (981 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Lokalne „przepustki covidowe” w drodze. Mają być gotowe za kilka dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Ten certyfikat musi mieć jakieś niesamowite właściwości i zapobiega szerzeniu się wirusa. Na początek teatry, restauracje, kina…z czasem szkoły, praca, sklepy. Neofaszyzm ubrany w piękne słowa no i oczywiście przede wszystkim wprowadzany w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Zaszczep sie kretynie i nie bedziesz mial problemow. Na twoje geny szczepionka moze miec tylko i wylacznie pozytywny efekt. Gorszej mutacji juz nie mozesz miec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Chamstwo i agresja, poważne argumenty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Zważywszy że statystyczny "Kowalski" to idiota ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Jesli ktos posiadl niewatpliwie trudna sztuke czytania ze zrozumieniem dluzszego tekstu, prroponuje przeczytanie artykulu: www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/ant...z-do-smierci/lvnx09y
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Jestem zaszczepiony jedną dawką, drugiej nie przyjąłem, pomimo oferty po trzech miesiącach oczekiwania z dwóch prostych względów: na początku programu szczepień mówiono, że szczepienie daje pełna ochronę, jeśli druga dawka zostanie podana w dostępie dwóch tygodni, później miesiąca, a jeszcze później to już było bez znaczenia, byle tylko się zaszczepić, drugim powodem była oferta szczepionki zupełnie innego producenta, ale to też przecież zupełnie normalne. Zaznaczę, że zaszczepiłem się tylko i wyłącznie w trosce o własne zdrowie, nie po to aby móc podróżować bez utrudnień, jak to robi duża cześć społeczeństwa. Odbiera się się nam jedno z podstawowych praw człowieka do swobodnego przemieszczania tylko i wyłącznie po to, aby pośrednio wymusić na nas przyjęcie szczepionki. Obiecywano nam, zakończenie obostrzeń, pandemii i przede wszystkim 80% ochronę przed zarażeniem, w tym momencie narracja się zmieniła, pomimo szczepienia i tak możemy się zarazić, ale przejdziemy zakażenie łagodniej, ktoś powie, że to przez mutacje, ktoś inny, że szczepionki działają przez określony czas, ale ja już tego nie kupuje, bo rząd i wszystkie instytucje związane z opieką zdrowotną, zwyczajnie nas wszystkich oszukały, a Ty mi wyskakujesz z jakimś ckliwym artykułem o śmierci ludzi niezaszczepionych, jakby to była jakaś cudowna różnica umrzeć zaszczepionym lub nie. Za kolejne pół roku, kiedy liczba zgonów wśród osób w pełni wyszczepionych wzrośnie, narracja znowu się pewnie zmieni i będą wtedy mówić, że trzeba się szczepić co miesiąc bo inaczej umrzemy w męczarniach. To wszystko jest i tak niczym w porównaniu do tego się aktualnie wprowadza w dużej liczbie państw na całym świecie, mianowicie segregacja ludzi. Segregacja ludzi, niezależnie od powodu, sama w sobie jest czymś złym, a wszyscy ci którzy ją wprowadzają i popierają to zwykli faszyści, którzy powinni zostać ustawieni pod ściana i rozstrzelani co by nie dopuścić do powtórki z „rozrywki” jaką zafundowali nam nasi zachodni sąsiedzi pod koniec pierwszej połowy XX wieku. Niestety tak się narazie nie stanie, głównie przez osoby pokroju typowego Kowalskiego, które z przyjemnością patrzą i dają przyzwolenie na dzielenie nas na lepszych i gorszych, a kiedy czytam komentarze przesiąknięte nienawiścią do innych ludzi (tylko dlatego że nie chcą się zaszczepić) i poparciem do tego typu działań jestem wręcz przekonany, że przodkowie takich ludzi pewnie z duma wydawali Żydów na pewna śmierć, co jedynie mogę skwitować w bardzo prosty i chamski sposób: Stfu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Przepraszam pomylilem sie to nie kretyn, tlko kompletny idiota.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Nie oczekiwałem od ciebie mądrzejszej odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agaks
(Agaks)
Wiking
Zenada. Dotychczas Norwegia miala w zalozeniu uzyeac certyfikatow covidowych tylko na duzych imprezach, a teraz kiedy jest tylu zaszczepionych to chca nawet w restsuracji. Przeciez to niczego nie zmieni, zaszczepieni zarazaja innych i siebie. Jeden z nielicznych krajow gdzie mozna bylo spokojnie zyc w czasie pandemi sie konczy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok