Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wzrost zakażeń i problem ze szczepieniami. Cudzoziemcy odmawiają przyjęcia preparatu - Norwegia

Czytali temat:
Krystyna Wisniewska waza waza Boguslaw Ryszard Zakrzewski Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo Miroman Ryzak ... (1540 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RafalSzemryk)
Wiking
Ja tu nie widze problemu. Powinni pakowac towazystwo w wagony bydlece i wywozic do kraju pochodzenia. Ot i caly sekret. Mieszkancy odpowiedzialni to ci zaszczepieni, a doktorzy po niepelnych szkolach zawodowy o kierunku medycznym nalezy wywozic i po sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas) Online
Wiking
Rafal Szemryk - Ja nawet nie wiedzialem, ze w Polsce w zawodowkach budowlanych ksztalca w kierunku wirusologii. Musi tam byc niesamowicie wysoki poziom nauczania, skoro mamy tylu domorslych ekspertow od szczepien, medycyny, mikrobiologii i wirusow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Ja na prawdę nie wiem o co ludziom chodzi , co konia obchodzi że wóz się przewrócił ? Jak się nie zaszczepiłem zachoróje i zejdę to co to kogo obchodzi ..."moje ciało mój wybór " nikogo to nie powinno obchodzić...pale bo lubię...pije bo chce żyć najeb... uprawiam sex bez zabezpieczenia...bo tak

kogo to obchodzi?


kogoś kto nie ma życia i mi pewnie zazdrość heheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
"@555555555
Ja na prawdę nie wiem o co ludziom chodzi , co konia obchodzi że wóz się przewrócił ? Jak się nie zaszczepiłem zachoróje i zejdę to co to kogo obchodzi ..."

Widzisz tu nie chodzi czy zejdziesz czy nie bo to panstwo faktycznie ma w ...D ...ale jak zachorujesz i wyladujesz w szpitalu to robi sie problem bo nie powiesz sluchajcie zejde sobie tam w kaciku za lodowka ...tylko bedziesz Ty i Twoja rodzina domagac sie zeby Cie ratowac ....ok i jak teraz w momencie kryzysu pomnozmy taki przypadek razy kilkaset osob dziennie na szpital ....nie ma takiego kraju na swiecie no moze oprocz Korei Polnocnej ....zeby to przetrzymal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Rafal Szemryk
4 godziny temu

Ja tu nie widze problemu. Powinni pakowac towazystwo w wagony bydlece i wywozic do kraju pochodzenia. Ot i caly sekret.

Też tak uważam, że powinni spakować wszystkich Polaków i wywieźć do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -22  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post

(nivel)
Wiking
to zeby pakowac w wagony bydlece ludzi to sie wam podoba tego nie usuniecie osrac was i portal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Rafik 71 ... że ty jeszcze wierzysz w te przeciążenie systemu to mnie to na prawdę dziwi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok