Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Hannah Hannah Malgorzata Skora mart enty boj fra oszlo olesia43 olesia Urszula Chochrek Ew Cz Miroman RóżaR (952 niezalogowanych)
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Oj jaki ty glupi. Jak chcesz byc bezpiecznym kup sobie polise. Zaszczepiles sie tylko dla paszportu i by po cichu zarazac innych poniewaz zaszczepieni nie musza robic testow i nawet jak są chorzy chodza do pracy itd znam to z przykladow. Chcesz to sie szczep i odczep sie od ludzi ktorzy nie Chca tego czegos w swoim organizmie. Pogadam chetnie z Toba po trzech latach jakie skutki uboczne bedziesz mial o ile jeszcze bedziesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Są tez tacy ktorzy gadają ze zaszcsepil sie by byc zdrowy. Wiec odpowiadam ubierac sie cieplo jesc zdrowo i bedzie sie zdrowym. Nie powtarzajcie po pustych slowach ze zaszczepieni zarazaja, lub ze 99%z nich lezy w szpitalach. Moja matka zmarla bo byla stara 89lat å te lekarzyny psiej natury wpisali jej ze covid....dostali kase za wypisanie nastepnego covidowego przypadku. Wiec nie opowiadajcie by sie szczepic aby byc zdrowym... Od lat byla grypa i inne choroby i tak bedzie. Covid to szmal dla instytucji lekarzy itp za dwa lata okaze sie co innego i znow beda kazac sie szczepic. PARANOJA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krystian szurek
(krystian66)
Wiking
Wlochy były najbardziej zarażone od początków panewki a teraz są na zielono bo oni położyli Kate na cowida a nasze polskie dupki z rządu dźwigają wskaźnik zarażeń by zmusić ludzi do szczepień nie tędy droga kto się miał zaszczepić to to zrobił za chwilę udupia tych co się zaszczepili będą musieli wsiąść Grzesia dwie a szczepianka dalej jest w fazie prub Dupki z rządu przestańcie mieszać weźcie się za pracę by w Polsce działo się lepiej a nie tylko sobie kieszenią wypychać zlodzieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
., ?!...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
Plandemic ciag dalszy.... grafenowa batalia o dusze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
Szczep sie. Mi daj spokoj. Nie korzystam z nieprzetestowanych terapii genowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Ja się zaszczepiłem dla świętego spokoju. Teraz mogę latać, jeździć bez problemu. A wy antyszczepionkowcy siedcie w domach. Wieczne żyć i tak nie będziecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Włosi mają 80 procent zaszczepionych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok