Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Z deszczu pod rynnę”. Polonia o wyniku wyborów w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty Lena Gutkowska boj fra oszlo Tomasz Lenartowicz Adam W Onty_Ja_Gabriel_3. (567 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Z deszczu pod rynnę”. Polonia o wyniku wyborów w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Lena Gutkowska
(LenaGutkowska1)
Wiking
Gdyby nie Partia Pracy wiekszosci z was by tu nie bylo. Ale czegoz to ja moge rzadac. Poplaczci wiec sobie, na zdrowie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Za czasow Høyre bogaci sie bogacili jeszcze bardziej,najbardziej obciazeni podatkami byli srednio i malo zarabiajacy obciazeni,ciecia w sferze publicznej,destabilizacja rolnictwa,prywata koleji panstwowych ... mam cicha nadzieje,ze Lewica postawi ten kraj z powrotem na nogi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Artykuł na podstawie dyskusji robola z magistrem po kursach na forach internetowych, żenujący poziom wiedzy o świecie, tylko uprzedzenia i demagogie. Gdyby nie Partia Pracy to by was tu pendlerzy nie było, a prawo pracy mielibyście takie samo jak w Polsce : bez umowy, samozatrudnienie, na bruk bez wypowiedzenia a z NAV zero pomocy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok