Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Lockdown wróci do Polski? „Osoby zaszczepione nie zostaną objęte obostrzeniami” - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Miroman Kati Nowak Wiktor.kruczyk3@wp.pl Megip MałeMi (926 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Pamiętajcie że marchewka najczęściej wisi na ...kiju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Cyt:"lockdown wróci do Polski? „Osoby zaszczepione nie zostaną objęte obostrzeniami”
Dwa dni temu wypowiedzial sie Premier Polski p. Morawiecki,iz nie bedzie zadnego lockdownu,oraz zadnych obostrzen nie bedzie wprowadzac!!
Skąd w artykule tyle falszywych informacji?? moze lepiej zając sie tym co sie dzieje w Norwegi,a nie wpychac nosa w falszywe Polskie informacje,aby ludziom robic kisiel w mòzgach...???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Dla nie zaszczepionych jak najbardziej twardy lockdown. Nie chcą sie szczepić to siedzieć w domu na kwarantannie i płacić za testy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Tomasz, twardy lockdown to Ty sobie zrób na alkohol bo siedzisz w domu, pijesz i bredzisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
tiltomek napisał:
Dla nie zaszczepionych jak najbardziej twardy lockdown. Nie chcą sie szczepić to siedzieć w domu na kwarantannie i płacić za testy.

Chcesz to sie szczep. Nie chcesz to nie.
O efektach popiszemy pozniej.
O plusach i minusach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
MałeMi napisał:
Cyt:"lockdown wróci do Polski? „Osoby zaszczepione nie zostaną objęte obostrzeniami”
Dwa dni temu wypowiedzial sie Premier Polski p. Morawiecki,iz nie bedzie zadnego lockdownu,oraz zadnych obostrzen nie bedzie wprowadzac!!
Skąd w artykule tyle falszywych informacji?? moze lepiej zając sie tym co sie dzieje w Norwegi,a nie wpychac nosa w falszywe Polskie informacje,aby ludziom robic kisiel w mòzgach...???

Imponujace jest to ze nie odpuszczasz. Wkurwiajace, ze nie dbasz o polskosc. O jezyk, kulture etc....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
MałeMi napisał:
Cyt:\"lockdown wróci do Polski? „Osoby zaszczepione nie zostaną objęte obostrzeniami”
Dwa dni temu wypowiedzial sie Premier Polski p. Morawiecki,iz nie bedzie zadnego lockdownu,oraz zadnych obostrzen nie bedzie wprowadzac!!
Skąd w artykule tyle falszywych informacji?? moze lepiej zając sie tym co sie dzieje w Norwegi,a nie wpychac nosa w falszywe Polskie informacje,aby ludziom robic kisiel w mòzgach...???

Imponujace jest to ze nie odpuszczasz. Wkurwiajace, ze nie dbasz o polskosc. O jezyk, kulture etc....

Jak masz ochote,to odpusć, a nie dyktuj mi co ja mam robic, dyktature to sobie testuj u siebie... ,zrozumiano??
Czy narysowac i wyciąć ?? ,zeby osoba zrozumiala...
Chociaż wątpię,zeby zrozumiala
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
nie dyktuj mi co ja mam robic, dyktature to sobie testuj u siebie...

Nie dyktuje. Nigdy.
Zacytuj proszszszsz moje dyktowanie tobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Robert Frankowski
(robus24)
Wiking
Tomaszku zaszczepiles sie? Ok bravo Ty! Ale od..jeb sie od innych NIE CHCACYCH SIE SZCZEPIĆ. Pogadamy za jakis czas o efektach twojej Bezmyślności i braku myslenia samodzielnie. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok