Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szwedzi masowo ubiegają się o norweskie obywatelstwo: ponad 3000 procent więcej wniosków o paszport - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo kaisaa Paul Paul Onty_Ja_Gabriel_3. (812 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
12 misiecy? A nie 10-ciu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Co wy tak reklamujecie to obywatelstwo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sebastian napisał:
Co wy tak reklamujecie to obywatelstwo...


...a co mają reklamować polskie?...dla kogo?
...osobiscie nie posiadam i chyba nie bede aspirować,ale jezeli możesz zachować polski paszport to czemu nie..jest wiele plusów,ale,, patrioci bez powodu" oczadzeni azotem ,zawsze chcą stawiać kosy na sztorc,po litrze wódki...niestety poranny kac weryfikuje odwage,bo trzeba zmierzyć się z wyzwaniem kolejnego dnia a do nstp. łykendu daleko.... głowa boli,ręce opadają,zresztą nie tylko ręce!-...uczcie sie języka i zdawajcie egzaminy..z Pan Bukiem!
...przeciwnicy zapewne nie planuja zostać tu na dłużej a i zapewne z jenzykiem norfeskim słabo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
To jest tak, jak goście wyjechali do Np i innego świata poza NO nie znają.
Tak, obecnie jestem w NO, ponieważ teraz lepiej tutaj mi płacą, ale jutro....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sebastian Siemieniec
(Odrzutowiec)
Wiking
Szwedzi zapchlili swój kraj to teraz uciekają od pcheł. Socjaliści uciekają pierwsi z socjalizmu. Szkoda tylko że zabierają ze sobą ten socjalizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Odrzutowiec napisał:
Szwedzi zapchlili swój kraj to teraz uciekają od pcheł. Socjaliści uciekają pierwsi z socjalizmu. Szkoda tylko że zabierają ze sobą ten socjalizm. I czemu tu się dziwisz. "Azylanci" uciekali od ucisku, a jak im się polepszyło, to sami zaczęli taki sam ucisk stosować wśród swoich i rozprzestrzeniać na tych którzy dali im wolność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok