Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo sebastian nnnn MałeMi Skandynaw2903@o2.pl (1384 niezalogowanych)
1 Post
2beornot2be
(2beornot2be)
Wiking
Lewaccy manipulanci,niech biorą te drobne na składkę i wypiera...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Posiadanie wieks, osciowego pakietu jaki posiada tvn jest nie zgodny z traktatami ue.
Norwegia nie jest formalnie w UNI I nie ma prawa zabierać głosu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Ciekawy jestem kto wywiera presje na Norwegie, ze pisza ,,... transakcja jest próbą zwiększenia kontroli nad mediami w Polsce przez rządzący PiS ...,, Ten maly wredny Kraj ze swoimi wrednymi sprzedajnymi politykami zaczyna mi juz dzialac na nerwy. Prosze tu o PRAWDZIWY artykul przedtawiajacy procentowy udzial spolek i faktycznych wlascicieli mediow w Polsce. Dlaczego ta ,,moja Norwegia,, jest rowniez ANTYPOLSKA!!! Dlaczego nie poinformujecie zaraz pod spodem o faktycznej sytuacji w mediach? Jaki macie interes aby wywolywac niezdrowe dyskusje na forach?Czyzby cala redakcja skladala sie z lewicowych aktywistow a nie z obiektywnych(jak powinno byc)pismakow? Jak mozna nazwac ktoregos z Was ,,redaktorem,,? Przeciez to czyste trolowanie. Nie roznicie sie od Troli rosyjskich zatrudnionych aby dezinformowac i wprowadzac zamet. Jesli tak nie jes to poprosze o artykul przedstawiajacy sytuacje medialna w Polsce jeszcze raz po to aby zrewidowac polskie dzialania z zachodnioeuropejskim klamstwem lewusow a wypowiadam sie tak bo dokladnie wiem jak wyglada ta tabela i zdaje sobie sprawe jak niesprawiedliwe sa te bzdury ktore tu powtarzacie. Juz ogolny rzut oka w net wskaze wam jaks dominacje www.ngopole.pl/wp-content/uploads/2016/01/image-28.jpeg
biznes-gospodarka.plportal.pl/wp-content...kach-niemieckich.jpg
do tego proponuje bardzo krotki obrazowy artykul
biznes-gospodarka.plportal.pl/wp-content...kach-niemieckich.jpg
nie mozecie patrzec tylko i wylacznie w swoje lewackie gazetki bo NIGDY nie bedziecie obiektywni. Tak sie dzieje w Norwegii. Maja klapy na oczach a w sluchawkach slysza naokraglo instrukcje propagandowe tow. Gebbelsa wiec ,,obiektywizm,, dla nich to jaks wyspa 3 X 3 m na Polinezji Francuskiej o takim znaczeniu jak mala kaluza kolo Oslo Rådhus ,,no niby cos tam jest ale czy ja wiem?,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
io500 napisał:
Dlaczego nie poinformujecie zaraz pod spodem o faktycznej sytuacji w mediach?

Na początek... Jeśli mam oceniać za to, co zrobiłeś w tym „tłicie”, ocena będzie niedostateczna z wykrzyknikiem.
Ta Twoja złośliwa „presja na Norwegię ze piszą: transakcja jest próbą zwiększenia kontroli nad mediami w Polsce przez rządzący PiS...” , zabiera też przecinki, dla niepoznaki zostawiając jeden, i plączą składnię... Gratuluję (aż płakać się chce).
O czym Ty piszesz facet? Kolejny raz zresztą...
TU Nie chodzi o nic innego, jak podporządkowanie KC PiS – czyli partyjnej centrali – tej jedynej ogólnopolskiej niezależnej stacji informacyjnej. Te wszystkie, pisowskie zapewnienia, że chodzi o pluralizm mediów, obronę przed hakerskimi atakami, wiecznie uciekającego po schodach Dworczyka i udającego, że nie dosłyszał albo nie rozumie pytania... Jak i zagranicznymi wpływami, o narodowe interesy i polskiego nadawcę... Są żałosnymi kłamstwami. TVN, którego właścicielem jest amerykański a nie niemiecki koncern Discovery, obejmuje traktat zawarty pomiędzy Polską a USA o wzajemnej ochronie inwestycji. Jeśli Polska go złamie, to jak myślisz, kto zapłaci wielomiliardowe odszkodowanie?? (Zgadnij, a wygrasz wycieczkę na Wyspy Owcze).
A tak w ogóle, czy ty masz jakiekolwiek pojęcie na temat polityki? I w czym ty masz problem, ze tak wszystko Cię denerwuje?

Io500 napisał:
„Ten maly wredny Kraj ze swoimi wrednymi sprzedajnymi politykami zaczyna mi juz dzialac na nerwy.” Albo, „Juz mnie wnerwialo, ze tankuje za takie psie pieniadze iz nic z karty nie ubywa”...

Opowiedz mi o tym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Io500 napisał:
„Ten maly wredny Kraj ze swoimi wrednymi sprzedajnymi politykami zaczyna mi juz dzialac na nerwy.” Albo, „Juz mnie wnerwialo, ze tankuje za takie psie pieniadze iz nic z karty nie ubywa”...


1.chłopie ...włącz telewizję norweską,przeczytaj gazetę...gdzie widzisz tam to co nabazgrałeś zawistnie?...rozdwojenie jażni? pomyliło ci się z Polską zapewne?
2. paliwo w Norwegii jest bardzo tanie w stosunku do zarobków...ja za stawke godzinowo netto kupuję tutaj min. 10 litrów paliwa...drogo?... znów pewnie pomyliłeś z polskimi cenami paliw...Ps. wspomniałes ,ze masz działalność tutaj,więc paliwo to twój koszt i pewnie prywatnie zasuwasz na tym firowym paliwie?
3. twój nick kojarzy mi sie z twoimi poglądami...io500 = tak500+ ?..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok