Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Ideał piękna niemożliwy do osiągnięcia”: influencerzy muszą oznaczać zdjęcia po retuszu. Inaczej dostaną mandat - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Yoyo80 Onty_Ja_Gabriel_3. Megip MałeMi tedimakuch (1260 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Hahah nie no nie mogę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Mozna to skomentowac tylko w jeden sposob ....IDIOCI ktorzy to wymyslili siedzac i wymyslajac za duuuze pieniadze .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nareszcie wzięli się za to.. .
...Ps. czekam na moment w którym dekretem ogólnoświatowym wprowadzą zakaz używania fałszywych zdjęc profilowych...jest ich tu wiele na tym forum ,chociażby?...także,licze na zakaz używania nicków....chcesz baranie hejtować,bo to twoje demokratyczne prawo oraz swoboda wypowiedzi...hejtuj!...ale pod prawdziwym imieniem,nazwiskiem,zdjęciem...myślę ,że 99 procent ,,obsra.a by zbroje,,...
...co wy na to?
...zapraszam do merytorycznej dyskusjii wszystich rodaków..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Noommm.... I nie trzeba szukać daleko przykładów, aby dostrzec konformizm, populizm i konsumpcjonizm w najgorszym wydaniu... wystarczy że wejdę na MN, włączę snapy, instagramy i inne gówna a wnioski nasuną się same. Każdy chce być wyjątkowy, podczas gdy wszyscy wyglądają jak jeden **uj... , i mniemanie o sobie tych osób jest tak wielkie, że jest to naprawdę… duży **uj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
Boj fra oszlo a Ty dlaczego nie używasz swojego imienia i nazwiska tylko masz jakiś nick z dupy? Obawiasz się czegoś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Kertoip1983 napisał:
Boj fra oszlo a Ty dlaczego nie używasz swojego imienia i nazwiska tylko masz jakiś nick z dupy? Obawiasz się czegoś?


...kto pyta???
...buhuhshuaahuhahuu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Merytoryczna dyskusja według boyfraoszlo:
„…..buhuhuhuahaahaha….hau hau hau,,,,, huehuehue…..hihihi….” Całość okraszona nadmierna ilością znaków interpunkcyjnych i emotikonek, za które już dawno powinieneś zostać zbanowany, biorąc pod uwagę regulamin tego zacnego portalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Większego hejtera niż boyfraoslo nie czytałem na MN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...przyznaje sie do hejtu wszechobecnej głupoty i ,,gupków" na tym portalu...moja wina...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok