Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
halina manka Jolka K helen :) Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo emilianrozanski Andrew1962 nienia piotras88 Mysiumysiu (3421 niezalogowanych)
1 Post
2beornot2be
(2beornot2be)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Do 2beornot2be
Spróbuj wygooglować sobie tych lekarzy. Bo specjalista nauk medycznych za wiele nam nie mówi. Spróbowałeś? Bo ja tak:
Dorota Sienkiewicz - pediatra i lekarz rehabilitacji.
Krystyna Lisiecka Opałko - stomatolog.
Zbigniew Hałat - jedyny epidemiolog w tej zacnej grupie ludzi.
Ewelina Gierszewska - specjalista chorób wewnętrznych.
Paweł Klimczewski - ekspert analiz demograficznych.
Beata Wrodycka - Żytkowska - Neurolog.
Niestety, z grona 6 ekspertów, tylko jeden ma doświadczenie w dziedzinie wirusologii. Pozostała piątka się na tym nie zna i nie powinna się wypowiadać.
Tak na szybko:
www.umcs.pl/pl/aktualnosci,4622,rozmowa-...iesielska,97873.chtm
www.uw.edu.pl/stanowisko-naukowcow-dotyc...-przeciwko-covid-19/
Takich artykułów i przykładów WIRUSOLOGÓW, a nie STOMATOLOGÓW lub RECHABILITANTÓW tłumaczących, i tłumaczących, i tłumaczących ludziom, którzy biorą naukę na wiarę zamiast na dowód, jest setki tysięcy.
No i to jest mój ostatni wpis pod tym artykułem, bo ja i tak nie wytłumaczę komuś kto naukę myli z wiarą. Poza tym już mi się znudziła ta dyskusja.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Drogi (w sensie pekuniarnym) panie Władysławie. W żaden sposób, nie poczułam się zagrożona, obrażona czy najeżona... Proszę sobie tą myślą, głowy nie zawracać. Ja wiem, ze ciężko, prowadzi się wirtualny dialog przelany na białe kartki, nie znając się, nie widząc, nie patrząc w oczy... Też tego nie lubię.
Tak, nie zrozumiałam i nie rozumiem pańskiej, nieoczekiwanej wolty... “Chyli pan czoło” (tak pan napisał w komentarzu, który został usunięty) dla osoby, która pisze o pseudo szczepionkach, itp... A za dwie godziny, że się pan ze mną zgadza w 100%... I jeszcze, skąd ten negatywny osąd, przekonanie o Oświatowej Organizacji Zdrowia WHO..? Przecież tam są odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach... Nie musi się pan do tego odnosić. Naprawdę, już dajmy temu spokój. Uważam, ze już wystarczająco nakreśliłam, wyraziłam tu swoje zdanie odnośnie szczepień, covida itp.
I na koniec... Myślę, ze lepiej pisać dla/do wąskiego grona odbiorców, które myśli, czuje i wyciąga wnioski, niż do bezmyślnej grupy ludzi, którzy tylko czekają na przysłowiowe “doj*****e się”, gdy tylko coś im się nie spodoba. A krytyka? Ma sens, tylko pod warunkiem, że jest uzasadniona, a nie jest głupim pier*******m dla polskiego pier******a.
Może pan to nazwać jak chce... Ja to nazywam konstruktywną krytyką, dawaniem informacji zwrotnej albo kopaniem po kostkach w taki sposób, żeby ktoś myślał, że to masaż, ale to jedna z najważniejszych życiowych umiejętność - (komunikacja/empatia).
Pozdrawiam - Małgośka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Do Megip:
Bardzo proszę przeczytaj post jacek lytaw bezpośrednio pod moim. Następnie mój (wcale nie usunięty). Tylko bardzo dokładnie. Zauważysz niechybnie, że mój post to był sarkazm.

Pozdrawiam,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Megip napisał:
Drogi (w sensie pekuniarnym) panie Władysławie. W żaden sposób, nie poczułam się zagrożona, obrażona czy najeżona... Proszę sobie tą myślą, głowy nie zawracać. Ja wiem, ze ciężko, prowadzi się wirtualny dialog przelany na białe kartki, nie znając się, nie widząc, nie patrząc w oczy... Też tego nie lubię.
Tak, nie zrozumiałam i nie rozumiem pańskiej, nieoczekiwanej wolty... “Chyli pan czoło” (tak pan napisał w komentarzu, który został usunięty) dla osoby, która pisze o pseudo szczepionkach, itp... A za dwie godziny, że się pan ze mną zgadza w 100%... I jeszcze, skąd ten negatywny osąd, przekonanie o Oświatowej Organizacji Zdrowia WHO..? Przecież tam są odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach... Nie musi się pan do tego odnosić. Naprawdę, już dajmy temu spokój. Uważam, ze już wystarczająco nakreśliłam, wyraziłam tu swoje zdanie odnośnie szczepień, covida itp.
I na koniec... Myślę, ze lepiej pisać dla/do wąskiego grona odbiorców, które myśli, czuje i wyciąga wnioski, niż do bezmyślnej grupy ludzi, którzy tylko czekają na przysłowiowe “doj*****e się”, gdy tylko coś im się nie spodoba. A krytyka? Ma sens, tylko pod warunkiem, że jest uzasadniona, a nie jest głupim pier*******m dla polskiego pier******a.
Może pan to nazwać jak chce... Ja to nazywam konstruktywną krytyką, dawaniem informacji zwrotnej albo kopaniem po kostkach w taki sposób, żeby ktoś myślał, że to masaż, ale to jedna z najważniejszych życiowych umiejętność - (komunikacja/empatia).
Pozdrawiam - Małgośka


W pukt, jak zawsze. Dobrze, że i tak Ci się chce. Tym bardziej, że:
Primo - Spojrzenie na świat masz bardzo logiczne
Secundo - urzeczywistniasz jeszcze na tym forum istnienie pięknego języka, jakim operujesz.
A tertio - to niestety mój sceptycyzm przeważa nad wiarą, że ktoś to tu doceni, oprócz kilku jednostek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok