Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweska prasa o porażce Polaków: „Wielka gwiazda Bayernu nie spełniła oczekiwań” - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty zolzafazi Megip (795 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail) Online
Początkujący
A Norwedzy moją taką zajebistą drużynę że po za Norwegię nie wyjeżdżają bo wszędzie dostają baty hahaha!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
xtrail napisał:
A Norwedzy moją taką zajebistą drużynę że po za Norwegię nie wyjeżdżają bo wszędzie dostają baty hahaha!

Młodzież Norwegii nie dostała się do mistrzostw Europy 2021...(Ale to chyba wiesz??) Pomysł był niezły, gorzej z realizacją. A co do naszych... Jak na mecz z Hiszpanią nie wezmą kastetów i gazu pieprzowego, to będzie wstyd na cały świat. Aby tylko nie zrobili co Joachim Loew na Euro 2016 Jeden cos wygrzebie a reszta podczas meczu coś wywęszy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
Megip napisał:
xtrail napisał:
A Norwedzy moją taką zajebistą drużynę że po za Norwegię nie wyjeżdżają bo wszędzie dostają baty hahaha!

Młodzież Norwegii nie dostała się do mistrzostw Europy 2021...(Ale to chyba wiesz??) Pomysł był niezły, gorzej z realizacją. A co do naszych... Jak na mecz z Hiszpanią nie wezmą kastetów i gazu pieprzowego, to będzie wstyd na cały świat. Aby tylko nie zrobili co Joachim Loew na Euro 2016 Jeden cos wygrzebie a reszta podczas meczu coś wywęszy...

Megip wymien 10 Polskich skoczkow narciarskich z ostatnich 10 lat ? Problem nie . Dla Norwega to nie jest problem. Dokladnie tak jak w Polsce ( 40 mln ludzi ) bardzo wielu interesuje sie pilka tak tutaj maja podejscie do pilki jak my do Marit Bjørgen ,Berit Aunli ,Inger Bjørnbakken czy Therese Johaug .
Jezeli chodzi o nasze gwiazdy to gdyby przegrali po 10 celnych strzalach na bramke , 15 rzutach roznych , 10 rzutach wolnych z okolic pola karnego przeciwnika to mowi sie trudno . Niestety brak ambicji i tyle . Lewandowski kazdym meczem w reprezentacji pokazuje tylko to ze bez 9 dobrze grajacych w polu on sam ma raczej srednie umiejetnosci i brakuje mu do czolowki napastnikow swiata sporo . Czekam na mecz o honor z bardzo srednia Szwecja hehe .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
zolzafazi napisał:
"Megip wymien 10 Polskich skoczkow narciarskich z ostatnich 10 lat ? Problem nie . Dla Norwega to nie jest problem. Dokladnie tak jak w Polsce ( 40 mln ludzi ) bardzo wielu interesuje sie pilka tak tutaj maja podejscie do pilki jak my do Marit Bjørgen ,Berit Aunli ,Inger Bjørnbakken czy Therese Johaug"

O czym “zolza” do mnie rozmawiasz? Czytałeś/łaś artykuł? O czym jest główny temat? O piłce czy o skoczkach??

zolzafazi napisał:
“Jezeli chodzi o nasze gwiazdy to gdyby przegrali po 10 celnych strzalach na bramke , 15 rzutach roznych , 10 rzutach wolnych z okolic pola karnego przeciwnika to mowi sie trudno . Niestety brak ambicji i tyle . Lewandowski kazdym meczem w reprezentacji pokazuje tylko to ze bez 9 dobrze grajacych w polu on sam ma raczej srednie umiejetnosci i brakuje mu do czolowki napastnikow swiata sporo”

Albo przegramy, albo zwycięstwo przypadnie drużynie przeciwnej, przy czym może też się zdarzyć, że albo przegramy, albo nie wygramy, ewentualnie my przegramy albo my poniesiemy klęskę. Taka sytuacja... (dogłębna analiza)

zolzafazi napisał:
“Czekam na mecz o honor z bardzo srednia Szwecja hehe”

Czekaj, czekaj... Wstrzymaj oddech do pierwszej bramki. Oby szybko padła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
Norwegia pilka raczej sie nie ekscytuje , malo ktory norweg nawet oglada teraz mistrzostwa . O to mi chodzilo . To przeklada sie na poziom zawodnikow w lidze i reprezentacje .
Czasami zdarza mi sie byc na meczu Stabek bo mieszkam niedaleko i poziom jest jak w Polskiej lidze a kibicow moze tysiac . Dlatego nie dziwi fakt ze nie awansuja do jakichkolwiek rozgrywek .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
zolzafazi napisał:
Norwegia pilka raczej sie nie ekscytuje , malo ktory norweg nawet oglada teraz mistrzostwa . O to mi chodzilo . To przeklada sie na poziom zawodnikow w lidze i reprezentacje .
Czasami zdarza mi sie byc na meczu Stabek bo mieszkam niedaleko i poziom jest jak w Polskiej lidze a kibicow moze tysiac . Dlatego nie dziwi fakt ze nie awansuja do jakichkolwiek rozgrywek .


pierdolicie hipolicie ot co...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok