Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Jan Maryjan piotr sciechura mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Anna xxx wojciech18 Staśkiewicz Miroman Pawlik1980 Sareenka (2068 niezalogowanych)
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Zaszczepić się i po problemie. A jak ktoś jest antyszczepionkowcem i boi sie że wyrośnie mu trzecia noga lub ogon to już jego zmartwienie jak się dostanie do Polski.Albo niech płaci ciężkie pieniądze na lotnisku za testy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
xtrail napisał:
Na Gardemoen robią w około 20 minut i kosztuje 1195 nok.
Dzieki . Wyczytalem takie informacje na stronie Avinior , wiec mam lekkie obawy . Nie chodzi o cene ale o czas oczekiwania na wynik . Jezeli to sprawdzone info to bylo by super .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
zolzafazi napisał:
Wlasnie mam podobny problem , lece do Polski ale przez Berlin i co dalej ..... Jak zrobic test i gdzie ? Na Lotnisku w Oslo czas oczekiwania na wynik nawet do 5 godzin !!! Czy skoro Niemcy wymagaja testu 48 godzinnego czy wpuszcza mnie do samolotu z takim testem czy jednak na lotnisku przewoznik zarzada odemnie 24 godzinnego testu ? A moze przy odprawie zarzadaja testu 24 godziny przed odlotem ??? Inna sprawa cena testu na lotnisku 2500 nok - lekko przegieli , w Niemczech kosztuje on 40 euro .....
...????
...bilet był tańszy w tranzycie???
...co potem do Warszawy ??a dalej busem do Lublina?
...to szaleństwo w tych czasach...szczepienie masz????
...powinni cie skierowac 2 razy na kwarantanne za kare..

Za kare? Szalenstwo? Kurde nie wiedzialem ze jadac codziennie do pracy autobusem , metrem i tramwajem popelniam szalenstwo a do tego zasluguje na kare .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
tiltomek napisał:
Zaszczepić się i po problemie. A jak ktoś jest antyszczepionkowcem i boi sie że wyrośnie mu trzecia noga lub ogon to już jego zmartwienie jak się dostanie do Polski.Albo niech płaci ciężkie pieniądze na lotnisku za testy.
Nie jestem antyszczepionkowcem ale na krolika doswiadczalnego tez sie nie nadaje . Pozdrawiam serdecznie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
zolzafazi napisał:
bojfraoszlo napisał:
zolzafazi napisał:
Wlasnie mam podobny problem , lece do Polski ale przez Berlin i co dalej ..... Jak zrobic test i gdzie ? Na Lotnisku w Oslo czas oczekiwania na wynik nawet do 5 godzin !!! Czy skoro Niemcy wymagaja testu 48 godzinnego czy wpuszcza mnie do samolotu z takim testem czy jednak na lotnisku przewoznik zarzada odemnie 24 godzinnego testu ? A moze przy odprawie zarzadaja testu 24 godziny przed odlotem ??? Inna sprawa cena testu na lotnisku 2500 nok - lekko przegieli , w Niemczech kosztuje on 40 euro .....
...????
...bilet był tańszy w tranzycie???
...co potem do Warszawy ??a dalej busem do Lublina?
...to szaleństwo w tych czasach...szczepienie masz????
...powinni cie skierowac 2 razy na kwarantanne za kare..

Za kare? Szalenstwo? Kurde nie wiedzialem ze jadac codziennie do pracy autobusem , metrem i tramwajem popelniam szalenstwo a do tego zasluguje na kare .


...młody jeszcze jesteś fazi...
...życie jest bardzo niebezpieczne,nieprzewidywalne..
...jak nie dojedziesz do swojej zołzy w Polsce na czas to nie chciałbym być w twojej skórze.....hahbuhHbuahbbaahuu
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
zolzafazi napisał:
bojfraoszlo napisał:
zolzafazi napisał:
Wlasnie mam podobny problem , lece do Polski ale przez Berlin i co dalej ..... Jak zrobic test i gdzie ? Na Lotnisku w Oslo czas oczekiwania na wynik nawet do 5 godzin !!! Czy skoro Niemcy wymagaja testu 48 godzinnego czy wpuszcza mnie do samolotu z takim testem czy jednak na lotnisku przewoznik zarzada odemnie 24 godzinnego testu ? A moze przy odprawie zarzadaja testu 24 godziny przed odlotem ??? Inna sprawa cena testu na lotnisku 2500 nok - lekko przegieli , w Niemczech kosztuje on 40 euro .....
...????
...bilet był tańszy w tranzycie???
...co potem do Warszawy ??a dalej busem do Lublina?
...to szaleństwo w tych czasach...szczepienie masz????
...powinni cie skierowac 2 razy na kwarantanne za kare..

Za kare? Szalenstwo? Kurde nie wiedzialem ze jadac codziennie do pracy autobusem , metrem i tramwajem popelniam szalenstwo a do tego zasluguje na kare .

...młody jeszcze jesteś fazi...
...życie jest bardzo niebezpieczne,nieprzewidywalne..
...jak nie dojedziesz do swojej zołzy w Polsce na czas to nie chciałbym być w twojej skórze.....hahbuhHbuahbbaahuu
...

Mam 52 lata, chce sie dostac na slub córki. Wlasnie dlatego ze mam tyle lat ile mam troche zycie znam . Nie wierze juz w wiadomosci TV i internetowe super doniesienia .
Nie rozumie ludzi jednak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok