Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy bez szczepionki i testu przekroczę granicę? Poradnik dla podróżujących do Polski - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan piotr sciechura mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Anna xxx wojciech18 Staśkiewicz Miroman Pawlik1980 Sareenka (2068 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
Bardzo dobrze ,kiedy to bedzie tak samo dzialac w przeciwna strone ---> Polska wyjazd -Norwegia wjazd??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Łatwo i przyjemnie się pisze taki poradnik gdzie wszystko jest jasne i klarowne ……teraz poprosimy w druga stronę …do Norwegi ,tutaj już nie będzie tak przejrzyście ….wiadomo na granicy można się spodziewać niespodziewanego ….
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mich23)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Najwiekszym problemem jest podroz przez Danie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michał35
(Michał35)
Wiking
Czyli lecąc teraz z Norwegii do Polski mogę test zrobić dopiero w Polsce na lotnisku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
Wlasnie mam podobny problem , lece do Polski ale przez Berlin i co dalej ..... Jak zrobic test i gdzie ? Na Lotnisku w Oslo czas oczekiwania na wynik nawet do 5 godzin !!! Czy skoro Niemcy wymagaja testu 48 godzinnego czy wpuszcza mnie do samolotu z takim testem czy jednak na lotnisku przewoznik zarzada odemnie 24 godzinnego testu ? A moze przy odprawie zarzadaja testu 24 godziny przed odlotem ??? Inna sprawa cena testu na lotnisku 2500 nok - lekko przegieli , w Niemczech kosztuje on 40 euro .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail) Online
Początkujący
Na Gardemoen robią w około 20 minut i kosztuje 1195 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail) Online
Początkujący
Tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
zolzafazi napisał:
Wlasnie mam podobny problem , lece do Polski ale przez Berlin i co dalej ..... Jak zrobic test i gdzie ? Na Lotnisku w Oslo czas oczekiwania na wynik nawet do 5 godzin !!! Czy skoro Niemcy wymagaja testu 48 godzinnego czy wpuszcza mnie do samolotu z takim testem czy jednak na lotnisku przewoznik zarzada odemnie 24 godzinnego testu ? A moze przy odprawie zarzadaja testu 24 godziny przed odlotem ??? Inna sprawa cena testu na lotnisku 2500 nok - lekko przegieli , w Niemczech kosztuje on 40 euro .....


...????
...bilet był tańszy w tranzycie???
...co potem do Warszawy ??a dalej busem do Lublina?
...to szaleństwo w tych czasach...szczepienie masz????
...powinni cie skierowac 2 razy na kwarantanne za kare..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok