Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

„Norweskie certyfikaty covid są ważne tylko 3 miesiące. To dyskryminacja”. FHI wyjaśnia - Norwegia

Czytali temat:
x x Jan Kovalsky Jan Maryjan Anna xxx niewnikajcie zolzafazi Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi marek.marek.marek PanTalony H (954 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Już lepiej spierdzielić tego paszportu się nie dało.Skomplikowali go najgorzej jak tylko potrafią Norwegowie. Czyli jak ktoś otrzymał jedną dawkę to zapali się na zielono certyfikat po 3 tyg. od otrzymania szczepienia tylko po to aby po 2 tyg stał się nie ważny ? a następny termin 2 dawki dają za ok 9 tyg to co jestem k...wa zaszczepiony czy nie 1 dawką ? to tak jakby ktoś przyjął 2 dawki to certyfikat będzie miał np. na 4 tyg. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
A ja sie nie szczepie i ma wszystko w du...ie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Te 2 tygodnie to jest błąd ,powinno być 14 tygodni
„ Dersom du har fått 1 av 2 doser vaksine, vil du få grønt lys når det er gått 3 uker etter vaksinasjonen. Deretter regnes du som beskyttet og grønt lys vil vare 14 uker etter den første dosen med vaksinen”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
To znaczy że po 3 tygodniach od 1 dawki dostajesz zielone światło i będzie ono trwało kolejnych 14 tygodni. Jak dotychczas 2 dawkę podają po 12 tygodniach. Wynika z tego że po 3 tygodniach od 1 dawki jest się już w grupie która ma zielone światło na podróżowanie w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Oni chyba juz sami nie wiedza co kiedy i do kiedy jest wazne itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
butterfly napisał:
A ja sie nie szczepie i ma wszystko w du...ie
Motyl ty sie nie wyglupiaj nie bądz taki niegrzeczny jak ja.. bierz z innych przyklad..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Jerzy Marciszewski
(Jerzy525)
Wiking
A jak Szwedzi podchodzą do tych norweskich certyfikatów. Mają jakieś swoje wymagania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok