Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

EFTA wszczyna postępowanie przeciwko Norwegii. Chodzi o ograniczenia wjazdu - Norwegia

Czytali temat:
Polo Norek andrzej worsowicz Malgorzata Skora mart enty boj fra oszlo Andras boguslawa galkowska (1755 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu EFTA wszczyna postępowanie przeciwko Norwegii. Chodzi o ograniczenia wjazdu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Teraz wszczynaja postepowanie ?? gdzie byli kiedy Norwegia wprowadzila te swoje przepisy ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GoscZnikad
(GoscZnikad)
Wiking
Widzicie jak się wszyscy troszczą o Polaków? Jak nas doceniają i walczą o naszą wolność i swobodę? Aż się łza w oku kręci.
Brakuje mi tylko zdjęcia płaczącego dziecka, zasmarkanego, z rączkami wzniesionymi bezradnie w tęsknocie za tatą, który tym razem nie przyjedzie na święta narodzenia jezusa i ten się przez to nie urodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Calus
(grohoo)
Wiking
Sezon na truskawki się zbliża
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Po co dajecie minusy, tacy doskonali jesteście? Gość prawdę napisał, sam siedziałem tak jak pisze bo nie miałem wyjścia a jak wam tak dobrze z norkami to liżcie im dalej dupy
Taka prawda
Wyje,,, ane mam co mi odpiszecie i ile minusów dostanę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RafalSzemryk)
Wiking
Jak sie komus Norweskie przepisy nie podobaja to nik tu go na sile nie ciagnie. I co najwazniejsze od stycznia nic mi nie ukradziono na bydowie. Daje do myslenia, kto mial lepkie rece.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
viking xxxxxxxxxxxx
(viking2008)
Wiking
Głupi jesteś od urodzenia, czy przyszło z wiekiem? Widać że nie masz żadnych praw i godzisz się na wszystko. W każdej nacji są ludzie co maja lepkie ręce. Akurat Polacy są największą grupą do której i ty się zaliczasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
RafalSzemryk napisał:
Jak sie komus Norweskie przepisy nie podobaja to nik tu go na sile nie ciagnie. I co najwazniejsze od stycznia nic mi nie ukradziono na bydowie. Daje do myslenia, kto mial lepkie rece.


...smutna prawda o tych kradzieżach...ale najprawdziwsza
..1 na 10 ma lepkie łapki...2 na 10 są ,,śliscy"...3 na 10 obgaduje kolegów...2 na 10 donosi szefunciowi...1 na 10 pachnie alkoholem i nie tylko....
...hmmm został ten ostani 1 z 10ciu...uczciwy.kulturalny,ogolony,ostrzyżony,niepijący....rodzynek w cieście odstajacy od grupy,którego wszyscy nienawidzą i obgadują...
...dziwna ta bajka.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sztejna Miroslaw
(Sztejna Miroslaw)
Wiking
Tylko największy złodziej tak pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Czas najwyższy zmienić przepisy dotyczące wjazdu polsk arbeidskraft do NO.
Zresztą już częściowo zrobione od 27.05.
Norwescy plantatorzy wyrywają sobie włosy z głowy z 2 powodów.
Po pierwsze brakują przyzwoitych rąk do pracy na plantacjach.
Po drugie przysyłają w zamian za Polaków norweskich klientów NAV.
Ostatnio jeden z plantatorów powiedział że zapłaci 200 000 NOK za to żeby mu nie przysyłali norweskich specjalistów od IT będących aktualnie na bezrobociu.
Nie wiem czy się cieszyć czy martwic że tak tutaj Polaków doceniają??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok